Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Розклад роботи гуртків БДЮТ

Художньо-естетичний напрям

» Народний хореографічний ансамбль "Радість"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Хижна Ірина Альбертівна 1,2 (Глібова) 09.00-10.30(2); 17.00-19.15(3) 08.30-10.45(3); 15.00-16.00(2); 16.00-17.00(2) 08.30-10.45(3); 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2); 17.30-19.45(3)   15.30-16.30(2); 16.30-17.30(2); 17.30-19.45(3) 09.00-10.30(2); 10.30-12.45(3) (Глібова) 09.00-11.15(3); 12.00-14.15(3)
Проневич Ганна Олександрівна к.1,2 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2)       14.00-15.30(2); 15.40-17.10(2)    
Мартиненко Людмила Володимирівна БАЛ, Глібова,1   10.30-12.00(2) БАЛ 16.30-18.45(3) (Глібова)   08.30-10.00(2) (Глібова) 10.30-12.00(2) (БАЛ) 16.30-18.45(3)(Глібова)   12.45-14.15(2); 14.15-16.30(3); 16.30-18.45(3)  
Лопатко Тетяна Петрівна Глібова,1; БДЮТ,каб.1,2 17.30-19.45(3) 17.00-19.15(3); 19.15-20.45(2) 16.00-17.30(2)   15.30-17.00(2); 17.00-19.15(3) (Глібова)   12.00-14.15(3)
Старовойтов Василь Юрійович     17.30-19.45(3)       09.00-11.15(3)
Власенко Віктор Максимович Глібова,1; БДЮТ,каб.1,2 09.00-10.30(2); 17.00-19.15(3) 08.30-10.45(3); 16.30-18.15(3) Глібова 08.30-10.45(3); 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2); 17.30-19.45(3) 08.30-10.00(2); 16.30-18.45(3) Глібова 15.30-16.30(2); 17.30-19.45(3) 09.00-10.30(2); 10.30-12.45(3); 12.45-14.15(2); 14.15-16.30(3); 16.30-18.45(3) Глібова 09.00-11.15(3); 12.00-14.15(3)
Перхайло Тетяна Василівна к.1,2 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2) 15.00-16.00(2); 16.00-17.00(2)     14.00-15.30(2); 15.30-16.30(2); 16.30-17.30(2)   09.00-11.15(3); 12.00-14.15(3)

» Зразковий хореографічний ансамбль "Грація"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Пилипчук Наталія Василівна к.1,2   08.30-10.00(2); 13.30-14.45(2); 15.00-17.15(3); 17.30-18.20(2); 18.30-19.40(2)   13.45-15.00(2); 15.30-17.45(3); 18.00-19.15(2); 19.20-20.50(2)   09.00-09.50(2); 10.00-12.15(3); 12.30-15.15(3)  
Пилипчук Анна Сергіївна Глібова,1; БДЮТ,каб.1,2 16.30-18.00(2); 18.00-19.30(2) (Глібова) 08.00-09.30(2) (Глібова) 19.30-20.45(2) БДЮТ 08.00-09.30(2); 09.30-11.00(2); 16.30-18.00(2); 18.00-19.30(2); 19.30-20.45(2)Г 08.00-09.30(2); 10.15-11.05(2); 17.30-18.45(2); 19.00-20.30(2) БДЮТ   08.00-09.30(2); 10.15-11.05(2); 11.05-12.35(2); 12.35-14.05(2) БДЮТ  
Марченко Ольга Сергіївна Глібова,1 Танцкл. БДЮТ 16.30-18.00(2); 18.00-19.30(2) 13.30-14.45(2) 08.00-09.30(2) 08.00-09.30(2); 10.15-11.05(2); 13.30-14.45(2)      

» Гурток "Гармонія"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Пилипчук Анна Сергіївна Глібова,1 Глібова,1 19.30-20.30(1)   Глібова,1 19.30-20.30(1)     Глібова,1 19.30-20.30(1)  

» Гурток чирлідингу
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Проневич Ганна Олександрівна 17.00-18.30(2) 08.30-10.00(2)     08.30-10.00(2); 17.00-18.30(2)    

» Хореографічний гурток «Фенікс»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Петруня Олена Миколаївна Сеньківська ЗОШ   12.30-14.00(2); 14.15-15.45(2); 16.00-17.30(2); 17.30-19.45(3)   12.30-14.00(2); 14.15-15.45(2); 16.00-17.30(2); 17.30-19.45(3)      

» Хореографічний гурток «Діамант»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Назаренко Людмила Анатоліївна Кучаківська ЗОШ 13.05-14.35(2) 13.15-14.45(2) 13.05-14.35(2) 13.05-14.35(2) 12.15-13.45(2); 13.50-15.20(2)    

» Зразковий вокальний колектив "Веселочка"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Бурчак Євгенія Іванівна к.13           10.15-14.45(6)  
Брова Тетяна Валентинівна ЦТТК, к.12 09.00-10.30(2); 13.30-15.00(2); 17.45-18.45(1) 10.30-12.00(2); 14.50-16.00(2); 16.00-17.30(2)   09.00-10.30(2); 13.30-15.00(2); 17.45-18.45(1) 10.00-11.30(2); 14.50-16.00(2); 16.10-17.30(2) 10.20-11.50(2); 12.00-13.30(2)  

» Вокальна група «Черрі-беррі»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Вишняк Олена Олексіївна к.2,10 13.45-15.00(2) 18.00-20.00(3)   13.45-15.00(2) 18.00-20.00(3)    
Проневич Ганна Олександрівна           10.00-11.30(2)  

» Гурток вокального співу «Водограй»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Безрукова Тамара Михайлівна Глибоцька ЗОШ   14.15-15.45(2)   14.15-15.45(2) 14.15-15.45(2) 10.00-11.30(2)  

» Вокальний гурток «Сузір'я»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Махова Еллада Вікторівна 17.00-18.30(2)   17.00-18.30(2)        

» Зразкова студія образотворчого мистецтва "Райдуга"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Лутфулліна Анна Вікторівна к.9 ЦТТК   09.00-10.30(2); 12.45-13.45(2); 14.00-15.30(2); 15.45-17.15(2)   09.00-10.30(2); 12.45-13.45(2); 14.00-15.30(2); 15.45-17.15(2)      
Новак Світлана Сергіївна к.9 ЦТТК     10.00-11.30(2); 14.00-15.30(2)     10.00-11.30(2); 14.00-15.30(2)  

» Гурток «Академія олівця»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Петренко Юлія Миколаївна к.9а 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2); 17.00-18.30(2) 08.45-10.15(2); 14.30-16.00(2); 16.00-18.15(2)   08.45-10.15(2); 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2); 17.00-19.15(2)      

» Гурток «Чарівний пензлик»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Вергун Валентина Іванівна Кучаківська ЗОШ 13.15-14.45(2) 15.00-16.30(2)   13.15-14.45(2) 15.00-16.30(2)    

» Образотворчий гурток «Талант»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Ігнатьєва Тамара Михайлівна Любарецька ЗОШ 13.15-14.45(2); 15.00-16.30(2)   13.15-14.45(2); 15.00-16.30(2)        

» Образотворчий гурток «Початок»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Багаліка Володимир Васильович Сеньківська ЗОШ 13.20-14.50(2); 15.00-16.30(2)   13.20-14.50(2); 15.00-16.30(2)        

» Творча студія "Чабрець"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Тименко Наталія Іванівна к.10,6 09.00-11.15(3) 15.00-16.30(2) 09.00-11.15(3) 15.00-16.30(2)      
Тименко Ірина Тарасівна к.10   16.00-18.15(3)   16.00-18.15(3)      
Федорченко Ірина Миколаївна к.7           09.00-10.30(2)  

» Студія театрального мистецтва англійською мовою «Mumbo jumbo»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Маренич Юлія Сергіївна Любарецька ЗОШ 13.15-14.45(2); 15.25-16.55(2)   13.15-14.45(2); 15.25-16.55(2)        

» Ляльковий театр
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Кубрак Ірина Анатоліївна к.10     15.30-18.30(4)        

» Гурток "Фантазія"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Онуфрієнко Олена Іванівна Глібова, к.2 9.00-11.15(3); 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2); 17.00-18.30(2)   9.00-11.15(3); 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2); 17.00-18.30(2)        

» Гурток «Арт-майстерня»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Бодашко Олександра Юріївна к.7 14.30-16.00(2); 16.30-18.00(2)   14.30-16.00(2); 16.30-18.00(2)        

» Гурток "Вишиванка"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Дунай Ольга Миколаївна к.6     9.30-11.00(2)     10.00-11.30(2); 11.10-13.10(2)  

» Гурток «Модниця»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Федорченко Ірина Миколаївна к.7       16.00-17.30(2) 16.30-18.00(2) 11.00-13.15(3)  

» Студія живопису та скульптури «Дивовіль»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Петренко Тетяна Володимирівна ЦТТК к.9 10.00-11.30(2); 15.00-16.30(2)       10.00-11.30(2); 15.00-16.30(2)    

» Гурток академічного співу
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Григор'єва Дана Валеріївна ЦТТК к.12   08.45-10.15(2)     08.45-10.15(2)    

Гуманітарний напрям

» Гурток раннього розвитку дитини "Пізнайко"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Войціщук Надія Афанасіївна к.4   16.00-18.00(4) 8.50-11.00(4); 11.30-13.30(4); 16.00-18.00(4)   8.50-11.00(4); 11.30-13.30(4); 16.00-18.00(4) 10.00-12.00(4)  
Ілляш Інна Іванівна к.4 9.00-11.00(4); 11.30-13.30(4); 14.00-16.00(4) 9.00-11.00(4)   9.00-11.00(4); 11.30-13.30(4); 14.00-16.00(4); 16.30-18.30(4)      

» Гурток раннього естетичного розвитку "Малятко"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Вишняк Олена Олексіївна к.2 9.00-11.00(4); 11.15-13.15(4)   9.00-10.35(4); 11.00-12.35(4) 9.00-11.00(4); 11.15-13.15(2)      
Проневич Ганна Олександрівна к.2 9.30-10.30(2); 11.45-12.45(2)     9.30-10.30(2); 11.45-12.45(2)      
Губа Ірина Миколаївна к.6 8.30-10.00(3); 10.00-11.00(2); 11.15-12.15(2); 12.15-13.45(3)   9.00-9.45(2); 9.45-10.30(2); 11.00-11.45(2); 11.45-12.30(2) 8.30-10.00(3); 10.00-11.00(2); 11.15-12.15(2); 12.15-13.45(3) 9.00-9.45(2); 9.45-10.30(2); 11.00-11.45(2); 11.45-12.30(2)    

» Гурток раннього розвитку дитини "Сонечко"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Артамкіна Вікторія Вікторівна к.10 ЦТТК 9.30-11.00(4); 11.30-13.20(4); 14.00-16.00(4) 14.00-16.00(4)   9.30-11.00(4); 11.30-13.20(4); 14.00-16.00(4) 14.00-16.00(4)    
Григор'єва Дана Валеріївна к.10 10.40-11.00(1); 11.30-11.55(1) 14.00-14.30(1)     14.00-14.30(1)    

» Гурток раннього розвитку дитини "Мозаїка"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Перхайло Тетяна Василівна к.5,1 12.00-14.15(4) 09.15-10.50(4); 12.00-13.35(4)   12.00-14.45(5) 09.15-10.50(4); 11.15-12.50(4)    

» Гурток з вивчення англійської мови "Merry English"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Мазай Нінель Миколаївна к.12 9.00-10.30(2); 15.15-16.15(1); 16.30-18.00(2)   15.00-16.30(2); 16.45-18.15(2); 18.15-19.45(2) 9.00-10.30(2); 10.45-11.45(1); 15.15-16.15(1); 16.30-18.00(2)   9.30-11.00(2); 11.15-12.45(2)  
Корсун Тамара Олександрівна к.12 9.30-10.15(1); 15.15-15.45(1); 16.00-16.45(1)         10.15-11.00(1); 12.00-12.45(1)  
Машкова Марина Вікторівна к.10 ЦТТК     9.00-10.00(2); 10.10-11.10(1); 13.50-14.50(2); 15.00-16.00(1); 18.00-19.00(2)     9.00-10.00(2); 10.10-11.30(2); 12.00-13.00(2); 13.10-14.10(2); 14.15-16.30(3)  
Дідок Анна Валеріївна Глібова, к.2   10.00-11.30(2); 14.45-16.15(2); 16.25-17.55(2); 18.05-19.35(2)     10.00-11.30(2); 14.45-16.15(2); 16.25-17.55(2); 18.05-19.35(2)    

» Гурток «Англійська для малят»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Дячук Владислава Олександрівна к.13   8.30-10.00(2); 10.05-11.35(2)     8.30-10.00(2); 10.05-11.35(2)    
Марченко Ольга Сергіївна к.13   9.15-10.00(1); 10.45-11.30(1)          

» Гурток з вивчення англійської мови "Quick Minds"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Степанець Олена Анатоліївна к.12   9.40-10.50(4); 11.00-12.10(4); 14.30-15.30(2)     9.40-10.50(4); 11.00-12.10(4); 14.30-15.30(2)    
Марченко Ольга Сергіївна к.12   10.15-10.45(1); 11.35-12.10(1); 15.05-15.30(1)          
Маліка Мар'яна Василівна к.13 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2)     14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2)      
Марченко Ольга Сергіївна к.13       14.45-15.15(1); 15.30-16.15(1)      

» Гурток німецької мови
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Степанець Олена Анатоліївна к.12   08.30-09.30(4)     08.30-09.30(4); 15.50-17.00(4)    
Марченко Ольга Сергіївна к.12   08.50-09.20(1); 15.50-16.20(1)          

» Гурток журналістської майстерності "Слово"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Кручинін Сергій Валентинович к.8     16.00-19.00(4)        

» Телевізійна майстерня «Прев'ю»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Коляда Світлана Петрівна к.8 15.30-17.00(2); 17.00-18.30(2)   15.30-17.00(2); 17.00-18.30(2)     10.00-13.00(4)  

» Літературний гурток «Альта»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Литвин Володимир Миколайович к.6   16.00-18.15(3)     16.00-18.15(3)    

Науково-технічний напрям

» Гурток "Попелюшка"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Лоскутова Олена Анатоліївна БДЮТ, ЗОШ №6, ЦТТК 13.40-15.10(2) ЗОШ №6 9.00-10.30(2); 15.30-18.00(2) 16.00-17.30(2) «Наш дім» 13.00-14.30(2) ЗОШ №6   9.00-10.30(2); 10.30-13.00(2)  

» Гурток фотографії "Світанок"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Кручинін Сергій Валентинович к.8   16.00-17.30(2); 17.30-19.00(2)     16.00-17.30(2); 17.30-19.00(2)    

Еколого-натуралістичний напрям

» Гурток "Юний натураліст"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Рассоха Віталіна Володимирівна З0Ш №1     16.40-18.10(2)   16.40-18.10(2)    

» Гурток "Біологічний калейдоскоп"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Шелюк Ольга Вікторівна З0Ш №8, к.208 17.20-18.50(2); 18.50-19.50(1)       17.20-18.50(2); 18.50-19.50(1) 10.00-11.30(2) (Глібова)  

Дослідницько-експериментальний напрям

» Гурток "Юний дослідник"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Рассоха Віталіна Володимирівна к.9а 16.00-17.30(2)     16.00-18.15(3)      

» Гурток "Юний політолог"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Федорченко Ірина Миколаївна ЗОШ №6     15.30-17.45(3)        

Соціально-реабілітаційний напрям

» Клуб "Лідер"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Кубрак Ірина Анатоліївна к.10   16.00-17.30(2)   16.00-17.30(2)      
Шуменко Леся Дмитрівна к.8   16.00-17.30(2)   16.00-17.30(2)      
Федорченко Ірина Миколаївна к.13   16.00-17.30(2)   16.00-17.30(2)      

» Гурток "Повір у себе"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Шуменко Леся Дмитрівна к.8     14.00-14.45(1) 09.30-11.15(3)