Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток "Малятко"

Для дітей у віці 4-6 років.

Хтось сказав, що виховання подібне до навчання їзди на велосипеді:
м'яке підтримування, легке підштовхування…а все для того,
щоб за мить залишити дитину саму і дозволити їй самостійно кермувати.

Час летить непомітно! І ось Ви вже все частіше думаєте про те, що повинен уміти Ваш майбутній школяр і наскільки він готовий до походу «перший раз у перший клас»? Купа питань, тривог і хвилювань ...

Вже з 4-5 років дітлахи дізнаються, що існує школа, і проявляють зацікавле-ність до неї. І ось настає довгоочікуваний перший дзвоник, і часто вся цікавість згасає. Дитина не може звикнути до дисципліни, до однокласників, до учителів. Бажання навчатися кудись зникає… Знайома картина? Для того, щоб цьому запобігти, потрібно приділити увагу такому важливому аспекту, як підготовка дитини до школи.

Щоб школа не стала великим стресом для дитини, її потрібно поступово привчити до дисципліни, навчити спілкуватися з учителями та підготувати до знайомства з іншими дітьми.

Для тих батьків, які бажають підготувати свого малюка до нового, серйозного етапу в його житті і зробити це заздалегідь до першого шкільного дзвоника, ми пропонуємо комплексну програму розвитку дитини, що включає:

  • цікаві завдання з формування навичок мовлення та читання;
  • вправи з підготовки руки до письма;
  • ефективні методики розвитку мислення, пам'яті, уваги;
  • ігровий метод розвинення елементарних математичних уявлень та логіки;
  • ознайомлення з навколишнім світом;
  • заняття з музики та співів, музично-рухової діяльності та хореографії.

Заняття за нашою програмою не лише розвинуть інтелектуальні здібності Вашої дитини, а нададуть можливість заздалегідь змоделювати ситуацію навчальної діяльності, коли дитина потрапить в нове, незнайоме середовище, де вона повинна навчитися спілкуватися з однолітками і дорослими, де від неї вимагатиметься посидючість і концентрація уваги. Крім того, Ваша дитина отримує конкретні знання, які значно підвищують рівень її готовності до школи. Відвідуючи подібні заняття, Ви зробите перехід дитини до шкільного навчання плавним, безболісним і радісним.

Наша програма розвитку дитини має забезпечити (і забезпечить!) вільну адаптацію у першому класі, орієнтування у просторі, середовищі, надасть вміння отримувати, опрацьовувати та відтворювати інформацію, натренує пам'ять, розвине дрібну моторику руки, навчить сприймати слова, вирази, працювати з цифрами в межах простих дій, а також створить атмосферу позитивного сприйняття школи в цілому.

Гурток «МАЛЯТКО» допоможе Вашому малюкові у комфортній та веселій атмосфері освоїти ази, необхідні для успішної адаптації малюка до нового етапу життя. Задачки на розвиток логіки підготують малюка до майбутньої «мобілізації мозку», коли треба буде запам'ятовувати та обробляти велику кількість нової інформації. У творчій майстерні дитя звикне мислити нестандартно, не боятися власних ідей, матиме бажання імпровізувати та експериментувати.

Програма гуртка забезпечує різнобічний розвиток дитини, тому крім занять загального розвитку включає заняття естетичного напрямку. Заняття з музики та співів вводять дітей у чарівний світ музичного мистецтва, повніше розкривають можливості дитини, сприяють розвитку її розумових, творчих та музичних здібностей, формують інтерес до співу, ансамблевого виконавства, породжують бажання слухати музику та музикувати. Заняття з музично-рухової діяльності та хореографії викликають емоційний підйом, який супроводжується підвищенням функціональних можливостей організму. Хореографія розвиває пластичність, граціозність, координацію рухів, відчуття ритму.

На наших заняттях малюк встигає поспівати, потанцювати, позайматися логікою, розвитком мовлення, посидіти за столом, малюючи або конструюючи вироби, зробити зарядку, познайомитися з літерами й цифрами, зробити артикуляційну гімнастику й пограти в пальчикові ігри, а ще відвідати розважа-льно-пізнавальні заходи, які проводяться в Будинку дитячої та юнацької творчості. Така різноманітність допомагає зробити заняття більш продуктивними, а перебування в гуртку стає для дитини більш цікавим.

Гурток «МАЛЯТКО» існує вже більше 20 років. Кваліфіковані викладачі – Губа Ірина Миколаївна, Вишняк Олена Олексіївна, Мартиненко Людмила Володимирівна, які працюють в гуртку, мають великий досвід роботи з дітьми (педагогічний стаж більш ніж 20 років), вищу освіту та педагогічні звання.

Програма розрахована на 2 роки навчання для дітей 4-6 років.

1-й рік навчання – заняття двічі на тиждень ( 8 год). Тривалість кожного заняття – 20-25 хвилин.

2-й рік навчання – заняття двічі на тиждень( 9 год). Тривалість кожного заняття – 25-30 хвилин.

На заняття запрошуються діти, які не відвідують дошкільний навчальний заклад.

Випускники гуртка «Малятко» впевнені в собі, вміють і люблять показати здобуті знання, звично почувають себе в шкільній обстановці – вони зараховуються в бажані школи, гімназії, ліцеї і стають активними учасниками творчих зразкових колективів, які працюють в Будинку дитячої та юнацької творчості.

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Вишняк Олена Олексіївна к.2 09.00-10.30(4); 11.00-13.00(4)   09.00-10.30(4); 11.00-13.00(4)        
Мартиненко Людмила Володимирівна к.2 11.30-12.30(2)            
Губа Ірина Миколаївна к.6 09.00-10.30(4; 11.00-13.30(5)   09.00-10.30(4; 11.00-13.30(5)