Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Зразкова студія образотворчої діяльності «Райдуга»

Запрошуємо діток від 6 до 14 років на заняття Зразкової студії образотворчої діяльності «Райдуга».

Важливим завданням сьогодення є виховання творчої особистості, яка здатна вносити прогресивні зміни в життя суспільства, здійснювати вибір, визначати мету і розв’язувати проблеми. Тому пріоритетним напрямом роботи студії образотворчої діяльності – є створення умов для розвитку творчої, гармонійної особистості, формування готовності до вибору професії.

Метою навчальної програми є розвиток творчої особистості та формування базових компетентностей вихованців засобами образотворчого мистецтва та декоративного мистецтва.

Заняття в студії передбачають розвиток нестереотипності і неординарності мислення, урізноманітнення структури занять, залучення учнів до співпереживання, створення відповідного емоційного настрою, а також передбачає три основні структурні елементи: сприйняття, формування творчого задуму, його реалізація.

Вихованці студії беруть активну участь в міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах та виставках.

«Райдуга» створена в 1992 році на базі гуртків малювання. Першим керівником студії була Гур'єва Олена Іванівна. Довгі роки, а саме з 1995 по 2019 рік, очолювала студію Грущак Світлана В'ячеславівна. Багато випускників Світлани В'ячеславівни обрали професії, пов'язані з образотворчою діяльністю. А саме з професією дизайнера, художника, архитектора, поліграфіста, викладача, і навіть художника по костюмах.

У 2015 році в колектив прийшла працювати Лутфулліна Анна Вікторівна – вчитель образотворчого мистецтва. Має диплом спеціаліста за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче мистецтво».

За цей час роботи зарекомендувала себе як відповідальний, творчий, кваліфікований педагог, майстер своєї справи. Має високий науково-теоретичний і методичний рівень підготовки. Організовує навчання та виховання дітей гуртка на високому професійному рівні. У спілкуванні з колегами та дітьми привітна, уважна, вміє вислухати людину і прийти на допомогу. Користується авторитетом серед колег, батьків та дітей.

Анна Вікторівна не зупиняється на досягнутому, постійно підвищує професійний рівень, вдосконалює фахову майстерність, займається самоосвітою, відвідує «майстер- класи» провідних педагогів міста та народних майстрів.

В наші часи виникла потреба в дистанційному навчанні. Саме тому Анна Вікторівна зробила свою сторінку на YouTube де викладає навчальні відео-заняття з малювання.

Діти з задоволенням відвідують гурток. Під час занять вони малюють за мольбертами, розписують дерев’яні вироби, вирізають витинанки. Вивчають різні цікаві техніки в малюванні. Знайомляться з роботами видатних художників. Дітей заворожує атмосфера творчості на заняттях.

Розклад роботи студії
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Лутфулліна Анна Вікторівна к.9 ЦТТК   08.15-09.45(2); 10.00-11.30(2); 13.15-14.45(2); 15.00-17.15(3)   08.15-09.45(2); 10.00-11.30(2); 13.15-14.45(2); 15.00-17.15(3)