Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток раннього розвитку дитини «Мозаїка»

Для дітей у віці 4-6 років.

Початок навчання дитини в школі – складний і відповідальний етап у житті не тільки малюка, а й батьків. Адже відбувається багато змін: нові умови життя та діяльності, нові контакти, стосунки, обов`язки. Змінюється соціальна позиція: був – дитиною, став – школярем.

Але пристосування до школи відбувається не одразу. Не день і не тиждень потрібен для того, щоб призвичаїтися до школи. І для цього існують гуртки раннього розвитку дитини. Саме в 4-х, 5-ти річному віці дитина формується як особистість. І дуже важливо в цей період прищепити саме ті якості, які визначатимуть життєву позицію людини.

Підготовлені першокласники відчувають себе на уроках чудово! Діти люблять робити те, що в них виходить добре: відповідати на запитання, швидше і краще відповідати на завдання – це стверджує їх в колективі, дає поштовх до успіхів в майбутньому.

Непідготовлений першокласник, навпаки, відчуває себе самотньо, невпевнено і це може викликати небажання вчитися, ходити до школи.

Програма гуртка «Мозаїка» передбачає: планомірний процес адаптації в колективі, поступову підготовку до школи, стимулює дитину до творчого розвитку та включає наступні розділи:

1. Розвиток мовлення та навчання грамоти

Це навчання дітей читанню, поетапне вивчення букв, вміння утворювати склади, читати слова, вміння виділяти окремі звуки, робити звуко-буквений аналіз слів. Це активний розвиток мовлення: вміння складати речення, розповідь, вміння висловити свою думку.

2. Світ математики

Основним завданням цієї дисципліни є формування початкових математичних уявлень про лічбу, додавання, віднімання, вивчення знаків «+», «-», «=». Ознайомлення з величинами, геометричними фігурами, вміння їх порівнювати. Формування математичного мислення, логіки, вміння порівнювати, співставляти.

3. Підготовка руки до письма

Мета цього блоку передбачає розвиток у дитини елементарних графічних навичок. В процесі підготовки діти навчаються вправлятися з олівцем, проводити різні лінії, обводити предмети за пунктиром. Адже тренування м'язів рук не тільки допоможе дитині вправно писати, а й активізує роботу мозку.

4. Художня творчість

Розкриває творчий потенціал дитини, розвиває дрібну моторику рук. Ігри на цих заняттях розвивають фантазію, творче мислення, формують необхідні навички у роботі з папером і природним матеріалом. А головне – дозволить дитині творчо реалізувати політ фантазії.

5. Музика і співи

Завдяки цим заняттям, діти вчяться: вокальному співу, простих елементів танцювальних комбінацій, основам акторській майстерності, грі на дитячих музичних інструментах. Заняття націлені на формування творчої уяви, почуття гармонії, артистизму, а також на ознайомлення дітей з національними традиціями українського народу та народів світу. Завдяки участі в колективних постановках дитина легше долає свої комплекси та страхи.

«Хвилинка англійської»

На кожному занятті 5-7 хвилин приділяється ознайомленню з елементами англійської мови. Здійснюється це з урахуванням психічних і вікових особливостей дошкільників. В першу чергу відпрацьовуються навички сприйняття на слух, потім – відтворення слів.

Програма гуртка розрахована на два роки навчання дітей 5-го та 6-го року життя.

  • 1-й рік навчання – заняття двічі на тиждень. Тривалість кожного заняття 20-25 хвилин.
  • 2-й рік навчання – заняття двічі на тиждень. Тривалість кожного заняття 30 хвилин.

Кількість дітей в групах – 12-15 чоловік.

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Перхайло Тетяна Василівна к.5,1 09.00-11.00(4); 11.30-13.30(4) 09.00-10.30(4); 10.45-12.15(4); 12.45-14.40(4)   09.00-10.30(4); 10.45-12.15(4); 12.45-14.40(4) 09.00-10.50(4); 11.30-13.30(4)