Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Народний вокальний колектив "Веселочка"

Для дітей у віці 5-8 років.

Кожній людині від народження дається найкрасивіший і найдосконаліший інструмент - її голос. Але, як і будь-яким іншим інструментом, ним потрібно навчитись володіти. «Душа співає» - так говорить про себе по-справжньому щаслива людина. Пісня - це щира мова серця. Недарма заняття вокалом і музикою у всі часи були обов'язковим елементом аристократичного виховання. А сучасні вчені відкрили оздоровчий вплив співу на стан здоров'я і навіть на тривалість життя. Не випадковим є те, що більшість наших кумирів - саме вокалісти.

Вокальний ансамбль "Веселочка" був створений в 1996 році Бурчак Жанною Іванівною. З 2012 року керівниками ансамблю є Крастиченко Вікторія Василівна, Бурчак Жанна Іванівна та Вишняк Олена Олексіївна.

У «Веселочці» займаються діти віком від 5-17 років, є групи початкового, основного, вищого рівня. На основі різновікових груп у 2006 р. був створений хоровий колектив, в якому займалося близько 50 дітей. На даний час навчається більше 100 вихованців.

Окрема кропітка робота ведеться з солістами колективу, які є неодноразовими переможцями всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів.

Колектив "Веселочка" є одним з кращих творчих колективів міста, неодноразовим переможцем різноманітних конкурсів та фестивалів.

У серпні 2008 року вокальному ансамблю «Веселочка» було присвоєно звання «Зразковий», наказом № 733 Міністерства освіти і науки України. У 2013 році було підтверджено почесне звання «Зразковий».

У вересні 2018 року вокальному колективу «Веселочка» було присвоєно почесне звання «Народний художній колектив», наказом № 1035 Міністерства освіти і науки України.

Жодне свято, жодна визначна подія в місті та й в районі не проходить без участі Народного вокального колективу "Веселочка". Демонструючи високу професійну майстерність, юні вокалісти дарують глядачам гарний настрій, бадьорість і завзяття.Ваша дитина любить співати? Отож батьки, ця інформація саме для вас!


 В Зразковому художньому колективі вокальному ансамблі "Веселочка" професійні педагоги навчають  дітей не лише співати, розвивати свій голос, а й працюють над розвитком дихання, пластики, артистичності, розкутості перед глядачами, прививають смаки до високого мистецтва, розвивають музичні здібності…


Чому треба співати та відвідувати заняття по вокалу?


Найсуттєвіша і головніша відповідь на це питання – це здоров'я! Хто з батьків не хоче, щоб його дитина була здоровою? А завдяки співу можна зцілювати себе. Давно не є секретом, що лікування тонзиліту, загострення катарів носоглотки і верхніх дихальних шляхів полегшується у дітей, що займаються співом у академічній манері.


Сучасні наукові дослідження свідчать про те, що розвиток музичних здібностей формування основ музичної культури потрібно починати в шкільному віці. Відсутність повноцінних музичних вмінь у дитинстві з працею приходить згодом. Важливо, щоб вже в ранньому дитинстві поруч з дитиною виявився дорослий, який зміг би розкрити перед ним красу музики, дати можливість її відчути. 


Музичний вокальний  розвиток надає нічим не замінний вплив на загальний розвиток: формується емоційна сфера, удосконалюється мислення, дитина робиться чутливою  до краси в мистецтві і житті. Під час співу покращується робота дихальної, сердечно-сосудистої системи, покращується настрій. Заняття вокалом – це  розвиток повноцінної особистості, людини гармонійної, впевненої в собі.


На наших заняттях ми не ставимо оцінок – діти будуть добровільно прагнути до досконалості.


Ми не сваримо наших учнів, ми разом працюємо над помилками і виправляємо їх.


Наші учні перемагають на конкурсах і виступають на близкучих концертах.


Ми -  професіонали!!

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Новоселецька Яна Едуардівна 13   09.00-10.30(2); 14.50-16.00(2); 16.00-17.30(2); 18.00-19.30(2)   09.00-10.30(2); 14.50-16.00(2)   09.15-11.30(3); 11.30-13.45(3)  

На співбесіду можете записатись за телефоном 096-1882436