Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Звіт про роботу Асоціації учнівського самоврядування

Робота Дитячої громадської організації «Асоціація учнівського самоврядування»

за 2019-2020 роки

ДГО «Асоціація учнівського самоврядування» ( далі – АУС) створено в січні 2007 року, зареєстровано організацію 14 липня 2011 року. Координатором Асоціації є – Тименко Наталія Іванівна, директор Будинку дитячої та юнацької творчості.

Протягом навчального року підтримується тісна співпраця АУС з обласною радою дітей Київщини та Всеукраїнською радою старшокласників.

За час роботи досягнуто значних результатів:

 1. Працює Творче об’єднання – клуб «Лідер», що має звання «зразковий художній колектив» під керівництвом Степанець Олени Анатоліївни, де вихованці знайомляться з діловими паперами та досвідом роботи інших організацій.
 2. Удосконалено модель самоврядування в місті та в загальноосвітніх закладах.
 3. Оновлено статут Асоціації учнівського самоврядування.
 4. Останнього понеділка кожного місяця працює Рада лідерів на чолі з головою АУС.
 5. З 2007 року, постійно, 2 рази на рік працює «Школа лідерів». Поновлюється «Книга рекордів лідерства» (як банк даних).
 6. Планування роботи АУС проходить через систему планування Управління освіти і науки Бориспільської міської ради.
 7. Проводиться «Школа вожатих» - методика роботи з молодшими школярами! Тренінги, бесіди, ігри, конкурси. І, як результат, - нові лідери, нові обличчя, нові досягнення.

Вже традиційними стали заходи, які проводять лідери АУС: «Інтелектуальна гра до Дня міста», теренова гра «Веселковий експрес» (для учнів 5-6 класів»), Акція до дня гідності та свободи, Акція «SOS! Врятуй Україну від СНІДу», святкова програма для дітей з особливими потребами, міська Акція «Допоможи птахам», круглий стіл «Твоє життя – твій вибір. Твій вибір – твоя відповідальність», Акція до дня Соборності України, Дебати лідерів учнівського самоврядування, конкурс «Я – лідер», міський челендж (обмін книгами) до Міжнародного Дня дарування книг, Круглий стіл «Обмін досвідом між лідерами шкіл міста» та флешмоб до Дня вишиванки.

За ініціативи АУС діти-лідери відвідують реабілітаційний центр «Наш дім», де школярі з мешканцями грають в ігри, показують сценки, малюють, навчаються корисним справам та багато іншого.

Одним із досягнень можна вважати успішний проект, який Дитяча громадська організація «Асоціація учнівського самоврядування» проводить протягом багатьох років – «Школу лідерів». «Школа лідерів» - це свято для всіх активних дітей міста. Тренінги, дебати, дискусії, бесіди, акції, цікаві зустрічі та лекції, шоу та конкурси – це все мала частина того, що встигають організувати лідери за декілька днів. І як результат – нові лідери, нові обличчя, нові досягнення.

Дякуючи креативній та ініціативній Голові АУС Дар'ї Калинюк та з метою залучення колективів молоді до гумористичних творчих проектів, Рада лідерів провела серед шкіл Борисполя відбірковий тур гумористичного шоу " Ліга Сміху" та першу гру другого фестивалю «Ліга Сміху».

За період карантину у зв'язку із пандемією коронавірусу COVID-19 лідерами АУС було проведено наступні олайн та дистанційні заходи:

 • у березні 2020 року - флешмоб - «Усе буде добре», флешмоб "Будьте здорові", конкурс-флешмоб "Я в піжамі", відеозверненнявід лідерів ЗОШ №3 «Вода - це життя! Бережімо її!» та флешмоб «Одна година без світла»;
 • у квітні 2020 року - квест, 12 тижнів відповідальності", відеоролик до Всесвітнього Дня здоров’я, виставка-конкурс малюнків «Великодні свята», флешмоб «читаю з АУС», та онлайн-конференцію «Зробимо землю чистою»;
 • у травні 2020 року – челендж «руханка з АУС», відеоролик- привітання «до Дня радіо», відеопривітання до Міжнародного дня сім’ї, обласний челендж вдячності «Діти Київщини дякують лікарям» та відеоролик до Дня вишиванки, участь у діалоговій онлайн-платформі «Я-Лідер! Крок у майбутнє».

Особливої уваги заслуговує онлайн-конференція «Зробимо землю чистою», що була проведена за допомогою сервісу для організації онлайн- конференцій та відеозв’язку Zoom. Лідери АУС зібрали вражаючі факти та розкрили актуальні теми, присвячені до Міжнародного Дня Землі. Лідери свідомо та відповідально обговорили теми води, повітря, землі та космосу. А також такі теми, як "Екологія Борисполя", "Небезпечна рослина з гарною назвою амброзія", "Сортування сміття, болючу тему для усієї України "Чорнобиль" і тему, з якої усе починається: "Екологічне виховання".

У квітні 2020 року лідери АУС завершили підготовку важливого соціального проекту «Амброзія…STOP» та подали заявку научасть в обласному конкурсі на кращий суспільно-значущий проект учнівського самоврядування.

Діалогова онлайн-платформа «Я-Лідер! Крок у майбутнє» відбулася 5 травня 2020 року у КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» в хмарному середовищі Zoom у рамках обласної Школи лідерів органів учнівського самоврядування Київщини. У заході взяли участь 46 лідерів органів учнівського самоврядування районів, міст, об’єднаних територіальних громад Київської області та екс-депутати обласної ради дітей Київщини, серед яких була і Валерія Боровко - наш активний лідер та Голова учнівського самоврядування Бориспільської ЗОШ №1 імені Ю.Головатого.

У 2019-2020 навчальному році всі діти-лідери були активними та креативними, а особливо хочеться відмітити за чудову організаційну та активну роботу Голову ради шкільного парламенту ЗОШ №3 Медяник Єлизавету та педагога-організатора ЗОШ №3 Загородню Аллу Олександрівну.

 

Робота Дитячої громадської організації «Асоціація учнівського самоврядування»

за 2018-2019 навчальний рік

ДГО «Асоціація учнівського самоврядування» ( далі – АУС) створена в січні 2007 року, зареєстровано організацію 14 липня 2011 року. Координатором Асоціації є – Тименко Наталія Іванівна, директор БДЮТ «Дивоцвіт». Протягом навчального року підтримувалася тісна співпраця «АУС» з обласною радою дітей Київщини та Всеукраїнської ради старшокласників.

За час роботи досягнуто значних результатів:

 1. Працювало творче об'єднання – клуб «Лідер», під керівництвом Тименко Ірини Тарасівни, де вихованці знайомляться з діловими паперами та досвідом роботи інших організацій. Вони підготували концерт на підтвердження звання «Зразковий художній колектив».
 2. Удосконалено модель самоврядування в місті та в загальноосвітніх закладах.
 3. Оновлено статут Асоціації учнівського самоврядування.
 4. Поновлюється «Книга рекордів лідерства» (як банк даних).
 5. Першого понеділка кожного місяця працює Рада лідерів на чолі з головою АУС.
 6. З 2007 року, постійно, 2 рази на рік працює «Школа лідерів».
 7. Планування роботи АУС проходить через систему планування управління освіти і науки Бориспільської міської ради.
 8. У травні було проведено «Школу вожатих» - методику роботи з молодшими школярами! Тренінги, бесіди, ігри, конкурси. І, як результат, - нові лідери, нові обличчя, нові досягнення.

В цьому навчальному році лідери АУС провели «Інтелектуальну гру до Дня міста», теренову гру «Веселковий експрес» (для учнів 5-6 класів»), традиційну благодійну акцію «5 картоплин», Акцію до дня гідності та свободи, Акцію «SOS!Врятуй Україну від СНІДу», святкову програму для дітей з особливими потребами, міську Акцію «Допоможи птахам», круглий стіл «Твоє життя – твій вибір. Твій вибір – твоя відповідальність», Акцію до дня Соборності України, Дебати лідерів учнівського самоврядування, конкурс «Я – лідер», міський челендж (обмін книгами) до Міжнародного Дня дарування книг, Круглий стіл «Обмін досвідом між лідерами шкіл міста» та флешмоб до Дня вишиванки, а також дві нові акції - акцію-флешмоб «Усиновлення - це любов назавжди» та акцію про запобігання торгівлі людьми.

За ініціативи Асоціації учнівського самоврядування діти-лідери відвідували реабілітаційний центр «Наш дім», де грали в ігри, показували сценки, малювали, навчалися корисним справам та багато іншого.

Цього року також було організовано ХІV Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи» з метою придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень Київської області. Загалом зібрано 59 294,00 грн.

Одним із досягнень можна вважати успішний проект, який Дитяча громадська організація «Асоціація учнівського самоврядування» проводить протягом багатьох років – «Школу лідерів». «Школа лідерів» - це свято для всіх активних дітей міста. Тренінги, дебати, дискусії, бесіди, акції, цікаві зустрічі та лекції, шоу та конкурси – це все мала частина того, що встигають організувати лідери за декілька днів. І як результат – нові лідери, нові обличчя, нові досягнення.

ДГО АУС є однією з кращих дитячих організацій області і свідченням цього є активна участь у всеукраїнських заходах, де лідери нашого міста презентували Київську область.

 

Робота Дитячої громадської організації «Асоціація учнівського самоврядування»

за 2016-2017 навчальний рік

2016-2017 н. р. став ювілейним для Асоціація учнівського самоврядування міста Борисполя, адже у цьому році АУС відзначила своє 10-річчя. Святкували зустріччю випускників сімох поколінь аусівців (адже саме стільки було голів учнівського самоврядування міста за 10 років роботи). Було цікаво зустрітися один з одним і згадати багато приємних моментів, проведених разом.
Але окрім приємних святкувань, рік, як завжди, був насичений цікавою та корисною роботою. Було проведено багато традиційних заходів: інтелектуальні ігри між батьками та дітьми «Україна – європейська держава», конкурс «Я – лідер», акцій «5 картоплин», «Анти-СНІД» та «Допоможи птахам», дебатів на різну тематику, веселкових експресів та квестів.
Варто зазначити, що до звичних та всіма улюблених заходів Асоціації щороку додаються нові. Цьогоріч такою новинкою стала акція «Ми обираємо життя!», на яку школярі зібралися, щоб нагадати один одному, яка це велика цінність – наше життя, які ми маємо бути вдячні за те, що живемо у цьому чудовому світі. Для цього лідери зробили стенд, до якого прикріплювали стікери, на яких писали,  за що вони люблять своє життя. Також усі учасники акції витягували для себе передбачення з чарівної скриньки «Ти у майбутньому…». Після того як діти оформили стенд «Я люблю життя» та всі отримали свої передбачення, флешмобом «Ми обираємо життя!» лідери заявили на увесь Бориспіль, всю Україну та весь світ, що вони за життя. Також вперше бориспільські лідери відзначили Всесвітній день вишиванки, організувавши на Європейській площі міста масштабний парад вишиванок та патріотичний танцювальний флешмоб.
У цьому році в АУС з’явилися нові друзі – Управління патрульної поліції міста Борисполя. У співпраці з ними лідери провело чимало заходів, таких як брейн-ринг на тему «Правила дорожнього руху», флешмоб «Безпека дорожнього руху», міський етап конкурсу «КВН ЮІР», круглий стіл на тему «Безпека понад усе» та інші.
Продуктивніше та ефективніше в порівнянні з минулим навчальним роком пройшов обмін досвідом між шкільними парламентами міста «Ви до нас, а ми до вас!». Школи приклали багато зусиль, щоб достойно прийняти гостей і показати всі сильні сторони свого учнівського самоврядування. У підсумку кожен навчальний заклад провів у себе вдома захід, запозичений у партнерів по обміну.
Знаковою для членів Асоціації стала поїздка на ХХІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Дню Землі, який відбувся у місті Кропивницькому. Адже це перший досвід участі у такому серйозному всеукраїнському конкурсі та ще й так далеко від дому. Бориспільські лідери виступили у номінації «Українські народні ігри та забави» та привезли до Борисполя кубок за почесне третє місце, новий корисний досвід та купу позитивних вражень.
Серед шкільних парламентів варто відзначити роботу Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8. Адже команди цих навчальних закладів гідно представляли Бориспіль на обласних конкурсах «КВН юних інспекторів руху», «Обери майбутнє» та «Дружин юних пожежників».
Плідною також була співпраця з Обласною радою дітей Київщини, адже у цьому році голову оргкомітету АУС міста Борисполя Чоботок Валерію обрали головою Обласної ради дітей Київщини, завдяки чому вона брала активну участь в лідерській організації області, була учасницею декількох круглих столів з головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Горганом та представляла Київську область на Всеукраїнській раді старшокласників. А голова шкільного парламенту НВК «Гімназія «Перспектива» Шехаде Ражаа отримала перше місце в Обласному конкурсі на кращий суспільно-значущий проект за проект «Маленькі пізнайки».

 

Робота Дитячої громадської організації «Асоціація учнівського самоврядування»

за 2015-2016 навчальний рік

2015-2016 навчальні роки для Асоціації учнівського самоврядування був як завжди насичений цікавою та корисною роботою. Було проведено багато традиційних заходів, таких як Інтелектуальні ігри між батьками та дітьми «Рідне місто моє», конкурс «Я – лідер», конкурс ігрових програм, акцій «5 картоплин», «анти-СНІД» та «Допоможи птахам», дебатів на різну тематику, веселкових експресів та квестів.


Окремі заходи були присвячені відзначенню тисячолітнього ювілею нашого рідного міста. Відбувся конкурс «Я люблю мій Бориспіль».   Учасники змагання демонстрували свої таланти у трьох номінаціях: образотворче мистецтво, поетична майстерність та декламування творів. Головна умова конкурсу – твір мав бути про Бориспіль. Оголошення результатів змагання та нагородження переможців відбулося на святкуванні Дня міста.Також напередодні святкування 1000-ліття Борисполя на центральній площі міста відбулася теренова гра «Веселковий експрес». Взяли участь у змаганні учні міських шкіл. Суть «Веселкового експресу» полягала в тому, що учасники гри на кожному етапі виконували певні завдання, які були пов’язані з Борисполем. Пройшовши всі етапи змагання переможцями теренової гри «Веселковий експрес» стала команда Спеціалізованої школи №5 імені Костянтина Могилка.

Важливим для вирішення нагальних проблем учнівського самоврядування міста та планування подальшого розвитку лідерського руху в Борисполі стало проведення круглого столу між лідерами учнівського самоврядування міста та представниками Управління освіти і науки Бориспільської міської ради. На ньому було розглянуто такі питання, як впровадження патріотичних уроків у молодших класах, правові дебати, внесення змін до проведення конкурсу «Випускниця-чарівниця», розширення роботи комісії екології, проведення конкурсу «Містер-Х» та багато іншого. Управління освіти підтримало ідеї учнівської молоді та допомагало в їх реалізації. Варто відзначити активність та продуктивність волонтерської роботи АУС. Шкільні парламенти міста налагодили активну співпрацю з реабілітаційною установою для дітей-інвалідів «Наш дім» і щотижня одна зі шкіл відвідувала вихованців «Нашого дому». Під час таких зустрічей лідери спілкувалися з дітками з особливими потребами, показували для них лялькові вистави, гралися з ними у ігри та просто весело проводили разом час. Продовжували члени Асоціації підтримувати наших солдат, які воюють в зоні АТО: збирали пластикові кришечки на протези для поранених бійців, їздили з концертом на військовий полігон у село Старе, передавали в зону АТО матеріальну допомогу, малюнки та листівки. Також лідери допомагали в організації благодійного сімейного фестивалю «Надія Є!», метою якого був збір коштів на лікування хворим діткам Григоріву Кірілу та Анюті Савочкіній. Велика увага була приділена обміну практичним досвідом між шкільними парламентами міста. Був проведений обмін лідерами шкільних парламентів за програмою «Ви до нас, а ми до Вас». Під час обміну діти мали змогу дізнатися історію школи, бути присутніми на уроках та звичайно ж ознайомилися з роботою парламенту школи, в якій були присутні.

Ця програма сприяла розвитку партнерських стосунків між школами, новим знайомствам та здобуттю нових знань з організації шкільного самоврядування. З метою запозиченню один в одного напрацювань у медійній сфері лідерів учнівських парламентів відбувся Фестиваль шкільних медіа. Кожна школа у довільній творчій формі презентувала ЗМІ, які існують у їхніх закладах. Учні ділилися своїм досвідом у випуску шкільних газет, журналів, оформленні інформаційних стендів, одна зі шкіл навіть презентувала проект-розробку свого власного шкільного телебачення. Всі учасники фестивалю дізналися багато нового зі сфери журналістики, поділилися своїм досвідом та перейняли досвід своїх колег, який стане їм у нагоді у подальшій роботі на ниві шкільних медіа. Найкраще у 2015-2016 н.р. працював шкільний парламент Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, що виявлялося у систематичній роботі в закладі та перемогах школи на міських конкурсах. Варто також відзначити активність та продуктивність шкільних парламентів Бориспільської загальноосвітньої школи №3 та Бориспільської загальноосвітньої школи №8.

Голова оргкомітету АУС Чоботок Валерія посіла почесне ІІІ місце у обласному конкурсі суспільно-значущих проектів з проектом «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна».
Учениця Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Каленченко Оксана активно працювала в Обласній раді дітей Київщини та у Всеукраїнській раді старшокласників. 1-2 червня 2016 року вона відвідала обласний з’їзд лідерів, де була учасником зустрічі з Президентом України.

 

Робота Дитячої громадської організації «Асоціація учнівського самоврядування»

за 2014-2015 навчальний рік

Останній рік нові лідери АУС активно працювали і продовжували справу всіх попередніх поколінь! Вони продовжували почату справу і вже сьогодні можна говорити про їхні досягнення!

Одним із досягнень можна вважати успішний проект, який Дитяча громадська організація проводить протягом багатьох років – «Школа лідерів»! «Зимова, літня, осіння школа лідерів» - це свято для всіх активних дітей міста! Тренінги, дебати, дискусії, бесіди, акції, цікаві зустрічі та лекції, шоу та конкурс і як результат – нові лідери, нові обличчя, нові досягнення!!!!

Протягом року спільно з управлінням освіти лідери АУС провели такі свята: «Свято для першокласників - 1 вересня, "Інтелектуальні ігри з батьками", традиційними стали покази лялькових вистав для вихованців БДЮТ та для діток з обмеженими можливостями «Нашого дому». Під час осінніх канікул було організовано цікаві заходи такі як: лекція з представником київської молодіжної організації «Знай свої права», інтелектуальні ігри «Підліток і право» та розважальне шоу «Хто зверху». Новинкою став «Правничий квест», який проводився одночасно у всіх школах міста. Традиційно було проведено Акцію «5 картоплин»!

Цікавим заходом були дебати лідерів учнівського самоврядування "Євроінтеграція України. Плюси та мінуси", які відбулись у жовтні місяці і як виявилось потім,були дуже актуальним! Вже тоді лідери АУС звернули увагу учнів на проблемне питання всієї країни.

Саме ігротехніки ДГО АУС – яскраві казкові герої восени тричі відкривали дитячі майданчики разом з міською владою та депутатським корпусом.

Протягом жовтня та листопада місяця було проведено ще одну благодійну Акцію "ІГРО-БУМ", а в листопаді відбувся круглий стіл "Вибір професії як життєвий проект старшокласника" (зустріч з журналістом, перукарем та актором театру).

Улюбленою формою роботи всіх активних школярів стали масові флеш-моби. Так, до Дня працівників телебачення, радіо та зв'язку "Молодь обирає здоров'я"! Більше 300 учнів шкіл робили зарядку разом з випускником АУС , а нині кваліфікованим фітнес-тренером Артемом Марченком, а потім разом створили «живу» абревіатуру АУС та Теле-радіо студії «Бориспіль». Також на центральній площі відбулась Акція "SOS" до Міжнародного дня боротьби з ВІЛ (СНІД). Вихованці Зразкового творчого об'єднання «Клуб «Лідер» підготували театралізований етюд, волонтери проводили соціальне опитування та роздавали корисні інформативні брошури про хворобу. Всі лідери шкіл підготували соціальні плакати та кожен долучився до запалювання червоної стрічки, символу тяжкої недуги ХХІ століття.

У грудні та травні люди похилого віку, будинку ветеранів, с.Ревне, раділи дзвінким пісням та танцям маленьких вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості! Святковий концерт, подарунки та посмішки дарували наші лідери, маленькі діти та працівники Благодійної організації "Червоний Хрест"!

Міська акції "Допоможи птахам", дебати, тренінги, бесіди, конкурс декламування віршів Т.Шевченка, шоу-програма «Я люблю Україну», «Лідерський бал», святкове відкриття Новорічної ялинки у центрі міста, показ лялькових вистав з пожежної безпеки «Небезпечний подарунок!», конкурс "Я-лідер 2015» все це та багато іншого було проведено лідерами організації.

Родзинкою роботи лідерів є відкриття Резиденції Дідуся Мороза, яка працювала у фойє Міського будинку культури з 22 грудня по 13 січня. Цікаві майстер-класи, ігрові програми та сюрпризи чекали на всіх хто відвідував Новорічний ранок у будинку культури!2,3,4 січня лідери в образі Снігуроньки та Дідуся Мороза розважали діток біля Центральної ялинки міста. Також в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» лідерами АУС було проведено благочинну акцію "Ми за єдину Україну".

ДГО АУС є однією з кращих дитячих організацій області і свідченням цього є активна участь у Всеукраїнських заходах, де лідери нашого міста презентували Київську область!

У Державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» 7 лідерів АУС представляли Київську область на Всеукраїнському рівні!!!! Протягом місяця вони навчались та відпочивали на Всеукраїнському дитячо-юнацькому зльоті «Дорослішай на здоров'я»!!! На осінніх канікулах лідери Борисполя відвідали з'їзд лідерів Київщини.

Лідери міста Борисполя взяли участь в обласному Арт-проекті "Шевченко - наш сучасник"!! За допомогою сучасних засобів зв'язку, а саме СКАЙпу відбувся марафон усіх міст та районів області! В с.Путрівка Васильківського району відбувся робочий з'їзд депутатів Обласної Ради Дітей Київщини, де лідери м.Бориспіль підписали меморандум про співпрацю і просто гарно провели час у колі давніх друзів!

«Майбутнє без насильства», під такою назвою в місті Ірпені 26-27 березня 2014 року відбувся Всеукраїнський форум представників учнівського самоврядування, в якому взяли участь діти-лідери з різних регіонів України. Київську область на заході представляли два учасники – один з них член комісії захисту прав та допомоги у проблемних ситуаціях обласної ради дітей Київщини, наш лідер – Потапов Дмитро!

Лідери провели ІХ Всеукраїнська благодійна акцію «Серце до серця» - метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для діток з вадами зору в Київську обласну лікарню та долучились до наймаштабнішого прибирання в Україні, 4 акція - "Зробимо Україну чистою!" Цього року лідери прибирали о. Гульківка.

Результативністю роботи є перемога у обласних та Всеукраїнських конкурсах. Голова учнівського самоврядування Вікторія Литовченко отримала І місце у ІІІ Всеукраїнському конкурсі ігрових програм «Адреса дитинства - гра», команда ДЮП посіла призове місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу Дружин юних пожежних рятувальників, лауреати обласного конкурсу «Суспільно значимих проектів».

Хочемо відзначити, що в багатьох школах шкільні парламенти організували протягом осіннього періоду багато цікавих заходів таких як «День здоров'я», «Міс осінь», «Веселі перерви», «Містер Х», акція «Допоможи птахам» та багато інших. Хочеться відмітити роботу шкільного парламенту Загальноосвітньої школи №6 та №3, Ліцейної ради НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» імені. П. Чубинського та Загальноосвітньої школи №8.