Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток "Фантазія"

Для дітей у віці 6-10 років.

Бісероплетіння, Витинанки, Художнє вишивання

Керiвник гуртка "Фантазія" - Онуфрієнко Олена Іванівна

Важко уявити, що з крихітних піщинок бісеру можна створити неперевершені шедеври. Прикраси, скриньки, капелюшки, сувеніри ручної роботи – результат скрупульозної й наполегливої праці вихованців гуртка «Фантазія».

Все почалося в 2003 році (нашої ери), коли почав роботу гурток рукоділля "Фантазія". Спочатку на гуртку ми займались лише бісероплетінням : плели пласкі та об`ємні іграшки, квіти та дерева, створювали різноманітні картини і композиції, оздоблювали бісером одяг, шляпи, плели прикраси і влаштовували показ наших моделей. Згодом гуртківці зацікавилися іншими видами та техніками рукоділля.

Мета гуртка: створити умови для самореалізації творчої особистості, формувати комунікативні навички, працювати в команді, розвивати творчі здібності, естетичний смак, уяву, фантазію, виховувати працелюбність, бажання дарувати радість людям, відповідальне та дбайливе ставлення до природи.

Наше кредо: «Доторкнутись до краси можна тільки серцем!».

Структура та зміст програми: програма зорієнтована на дітей молодшого та середнього шкільного віку від 6 до 16 років початкового, основного та вищого рівнів. Заняття проходять 2 рази на тиждень. Працюючи за даною програмою гуртківці повинні знати:

  • співвідношення кольорів;
  • історію виникнення бісероплетіння;
  • основні прийоми плетіння;
  • способи пришивання бісеру до тканини;
  • техніку плетіння об'ємних виробів;
  • виготовлення виробів для оздоблення побуту інтер'єру.

Гуртківці беруть участь у міських, обласних конкурсах, презентаціях, святах, майстер–класах, ярмарках–продажах, даруючи глядачам естетичну насолоду та гарний настрій.


Красу, яку ми відчуваємо серцем,
Ми переносимо в світ творіння,
Робимо своїми руками,
Щоб милуватися очами!

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Онуфрієнко Олена Іванівна Глібова, к.2 9.00-11.15(3); 15.00-16.30(2); 16.30-18.00(2)   9.00-11.15(3); 15.00-16.30(2); 16.30-18.00(2)