Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток «Академія олівця»

Для дітей у віці 7-14 років.

Керівник гуртка – Петренко Юлія Миколаївна, член Національної спілки художників України, Відмінник освіти України, автор серії методичних посібників та авторських технік для навчання дітей елементам образотворчого мистецтва.

Життя висунуло суспільний запит на виховання творчої особистості, здатної самостійно мислити, генерувати оригінальні ідеї, приймати сміливі, нестандартні рішення. Одна з найважливіших функцій у розв’язанні даної проблеми відводиться заняттям образотворчою діяльністю, бо саме образотворче мистецтво сприяє формуванню особистості духовної, творчої, небайдужої.

Для дитини не існує абстрактних понять любові, страху, гніву. Вона втілює їх у реальні образи. Характерне для світосприймання маленької особистості образне уявлення, що формує її неповторний світ, не зникає із закінченням дитинства. Тому розвивати образне, асоціативне мислення, здібності творення самого себе, опанування стихією своїх пристрастей, сприяти художньо-творчому самовияву – одне з найголовніших завдань виховання наймолодших громадян нашого суспільства.

У дитини змалечку присутній незборимий потяг до олівців та фарб. Кожне маля вже з «пелюшок» по-своєму обдароване. Розгледіти цю обдарованість, розвинути талант – завдання батьків та педагогів.

На заняттях у гуртку «Академія Олівця» керівник гуртка зможе викликати у дитини інтерес, захопити «чомусика», повести його за собою у світ образотворчості, навчить відчувати, співпереживати, шанувати людей і ті речі, які вони створили, бачити прекрасне у краплинці роси, сірій хмаринці, сонячному зайчикові… Тоді й справдяться слова крилатого вислову: «Краса врятує світ».

Мета гуртка «Академія Олівця» – допомогти у розвиткові творчих здібностей, фантазії, уяви, винахідливості, уваги, художнього смаку, образного мислення дітей, у самостійному відтворенні художніх форм, на основі створення асоціативних образів.

Веселкова країна фарб посприяє маленьким художникам пізнати виражально-емоційні можливості кольору, відчути себе творцем.

Вибір тем для творчості, спрямований на розвиток духовності малят, звернено у світ природи, що є невичерпним для пізнання та натхнення митців усіх поколінь.

Розвивально-виховні завдання:

  • формування особистісної цілісності та духовності, естетичної культури та почуттів, ідеалів, смаків, оцінок, інтересів, потреб, прагнення до творчої самореалізації;
  • розвиток образного мислення, асоціативної та зорової пам’яті, уяви та фантазії, емоційної чутливості, спостережливості, колірного зору, просторових уявлень, комунікативності;
  • виховання аналітичного ставлення до естетичних явищ в дійсності та мистецтві, творчої активності;
  • праця на успіх.

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Петренко Юлія Миколаївна к.9 08.30-10.00(2); 10.00-11.30(2); 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2); 17.00-19.15(3) 08.30-10.00(2); 10.00-11.30(2)   08.30-10.00(2); 10.00-11.30(2); 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2); 17.00-19.15(3)