Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Розклад роботи гуртків БДЮТ

Художньо-естетичний напрям

» Народний хореографічний ансамбль "Радість"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Хижна Ірина Альбертівна 1,2 15.30-17.00(2) 9.00-10.10(2); 15.30-16.30(2); 16.30-17.40(2) 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2); 17.00-19.30(3)   9.00-10.10(2); 15.30-16.30(2); 16.30-17.40(2) 9.00-10.30(2); 10.30-12.00(2) 10.00-13.00(3)
Мартиненко Людмила Володимирівна Глібова,1; БДЮТ,каб.1,2 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2) Глібова 15.30-17.00(2); 17.00-18.00(2); 18.00-20.15(3) 8.30-11.00(3) Глібова 15.30-17.00(2); 17.00-18.10(2) Глібова 8.30-11.00(3) БДЮТ 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2); 17.00-19.45(3) Глібова 12.00-13.30(2); 14.00-16.30(3); 16.30-18.00(2)  
Старовойтов Василь Юрійович Глібова,1; БДЮТ,каб.1,2 17.00-19.30(3) 17.45-20.00(3) 15.30-17.00(2); 17.00-19.30(3)   Глібова 16.30-19.00(3)   10.00-13.00(3)
Бакаєва Ганна Олександівна Глібова,1; БДЮТ,каб.1,2 9.00-10.30(2); 17.00-19.30(3) Глібова 8.30-11.00(3)          
Власенко Віктор Максимович Глібова,1; БДЮТ,каб.1,2 15.30-17.00(2); 17.00-19.30(3) Глібова 15.30-17.00(2); 17.00-18.00(2); 18.00-20.15(3) 8.30-11.00(3); 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2); 17.00-19.30(3) Глібова 15.30-17.00(2); 17.00-18.10(2) 15.30-17.00(2); 17.00-19.30(3) Глібова 9.00-10.30(2); 10.30-12.00(2); 12.00-13.30(2); 14.00-16.30(3); 16.30-18.00(2) 10.00-13.00(3)
Левченко Тетяна Василівна 1,2 9.00-10.30(2); 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2) 9.00-10.10(3); 15.30-16.30(2); 16.30-17.40(2)     9.00-10.10(2); 14.00-15.30(2); 15.30-16.30(2); 16.30-17.40(2)   10.00-13.00(3)

» Зразковий хореографічний ансамбль "Грація"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Пилипчук Наталія Василівна 1,2   8.30-10.00(2); 14.15-15.30(2); 15.40-17.10(2); 17.20-19.35(3)   13.30-14.45(2); 15.00-16.30(2); 17.00-18.30(2); 18.30-20.00(2)   9.00-10.30(2); 11.00-12.30(2); 13.00-14.30(2); 14.30-16.00(2); 16.00-18.15(3)  
Пилипчук Анна Сергіївна Глібова,1; БДЮТ,каб.1,2 Глібова,1 16.00-16.50(2); 17.00-18.00(2); 18.10-19.40(2)   Глібова,1 16.00-16.50(2); 17.00-18.00(2); 18.10-19.40(2) БДЮТ к.№1 8.30-10.00(2); 10.00-10.50(2); 11.00-12.00(2) БДЮТ к.№2 14.45-16.15(2); 16.15-17.15(2)   БДЮТ к.№2 9.30-10.20(2); 10.30-11.30(2); 11.30-12.30(2); 13.00-14.30(2); 14.30-16.00(2)  
Марченко Ольга Сергіївна Глібова,1; БДЮТ,каб.1,2 Глібова,1 16.00-16.50(2); 17.00-18.00(2); 18.10-19.40(2) БДЮТ 14.15-15.30(2) Глібова,1 16.00-16.50(2); 17.00-18.00(2); 18.10-19.40(2) 8.30-10.00(2); 10.00-10.50(2); 11.00-12.00(2); 13.30-14.45(2); 14.45-16.15(2); 16.15-17.15(2)   9.30-10.20(2); 10.30-11.30(2); 11.30-12.30(2); 13.00-14.30(2); 14.30-16.00(2)  

» Гурток "Фітнес"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Пилипчук Анна Сергіївна Глібова,1; БДЮТ,каб.1,2 Глібова,1 19.45-20.30(1)   Глібова,1 19.45-20.30(1)   БДЮТ 16.30-18.00(2)    

» Зразковий вокальний колектив "Веселочка"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Бурчак Євгенія Іванівна 10,13           11.45-16.30(6)  
Крастиченко Вікторія Василівна ЦТТК, к.12 11.30-12.30(2); 17.30-19.00(2) 9.00-10.30(2); 13.45-14.55(2); 15.00-16.30(2); 17.00-18.30(2)   14.45-15.55(2); 16.00-17.30(2); 17.35-19.05(2) 9.00-10.30(2); 11.30-12.30(2); 17.30-19.00(2) 11.00-12.30(2); 13.00-14.30(2)  
Григор'єва Діана Валеріївна ЦТТК, к.12 11.30-12.30(2); 17.30-19.00(2) 9.00-10.30(2); 13.45-14.55(2); 15.00-16.30(2); 17.00-18.30(2)   14.45-15.55(2); 16.00-17.30(2); 17.35-19.05(2) 9.00-10.30(2); 11.30-12.30(2); 17.30-19.00(2) 11.00-12.30(2); 13.00-14.30(2)  
Лоскутова Анастасія Василівна ЦТТК, к.12           11.00-12.30(2); 13.00-14.30(2)  
Група «Черрі-беррі»              
Вишняк Олена Олексіївна 2, 10   17.00-18.30(2)     14.00-15.30(2)    

» Студія академічного співу
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Григор'єва Діана Валеріївна ЦТТК, к.12 12.30-13.15(1); 15.50-16.35(1); 16.40-17.25(1)   14.25-15.10(1) 13.45-14.30(1) 14.20-15.05(1); 15.10-15.55(1); 16.00-16.45(1)    

» Зразкова студія образотворчого мистецтва "Райдуга"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Грущак Світлана В′ячеславівна 9a 9.00-10.30(2); 13.30-14.40(2); 14.40-16.10(2); 16.10-17.40(2) 9.00-10.30(2); 14.00-15.30(2)   9.00-10.30(2); 13.30-14.40(2); 14.40-16.10(2); 16.10-17.40(2) 9.00-10.30(2); 14.00-15.30(2)    

» Зразковий театр мод "Ладушки"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Лоскутова Анастасія Василівна ЦТТК, к.12     18.00-19.30(2)     9.30-11.00(2); 14.30-16.00(2); 16.00-17.30(2); 17.30-19.00(2)  

» Гурток «Волошкова хатинка»
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Волошина Наталія Миколаївна 5 9.30-11.00(2); 14.30-16.00(2)   9.30-11.00(2); 14.30-16.00(2)        

» Гурток народознавства "Криниця"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Вергун Валентина Іванівна ЦТТК, к.9   9.30-11.00(2); 11.00-12.10(2); 14.30-16.00(2); 16.00-17.30(2)   9.30-11.00(2); 11.00-12.10(2); 14.30-16.00(2); 16.00-17.30(2)      

» Творча студія "Чабрець"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Тименко Наталія Іванівна 10 16.30-18.00(2)   13.30-15.00(2) 16.30-18.45(3)   10.00-11.30(2)  

» Ляльковий театр
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Кубрак Ірина Анатоліївна 10   9.30-11.00(2)   9.30-11.00(2)      

» Гурток "Фантазія"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Онуфрієнко Олена Іванівна Глібова, к.2 9.00-10.30(2); 13.00-14.30(2); 14.35-16.05(2); 16.10-18.25(3)   9.00-10.30(2); 13.00-14.30(2); 14.35-16.05(2); 16.10-18.25(3)        

» Гурток "Вишиванка"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Дунай Ольга Миколаївна 5           10.00-11.30(2); 11.30-13.00(2)  

» Школа маленької леді
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Федорченко Ірина Миколаївна ЦТТК, к.13         17.30-19.00(2) 10.00-11.30(2)  
Дубініна Наталія Анатоліївна ЦТТК, к.13     14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2)   14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2)    

Гуманітарний напрям

» Гурток раннього розвитку дитини "Пізнайко"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Войціщук Надія Афанасіївна 4   13.30-15.40(4); 16.00-18.10(4) 9.00-11.10(4); 11.30-13.40(4)   9.00-11.10(4); 11.30-13.40(4) 9.30-11.40(4); 12.00-14.10(4)  
Ілляш Інна Іванівна 4 9.00-11.10(4); 11.30-13.40(4); 14.30-16.40(4) 9.00-11.10(4)   9.00-11.10(4); 11.30-13.40(4); 14.30-16.40(4) 14.30-16.40(4)    
Хурда Олена Миколаївна 4 14.30-15.00(1) 9.00-9.30(1)   9.00-9.30(1); 13.10-13.40(1) 9.00-9.30(1); 13.10-13.40(1) 9.30-10.00(1); 12.00-12.30(1)  

» Гурток раннього естетичного розвитку "Малятко"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Вишняк Олена Олексіївна 2 9.00-11.00(4); 11.15-13.15(4)   9.00-10.30(4); 11.00-12.30(4) 9.00-11.00(4); 11.15-13.15(4) 9.00-10.30(4); 11.00-12.30(4)    
Мартиненко Людмила Володимирівна 2 9.30-10.30(2); 11.45-12.45(2)     9.30-10.30(2); 11.45-12.45(2)      
Губа Ірина Миколаївна 6 8.30-11.00(5); 11.15-13.45(5)   9.00-10.30(4); 11.00-12.30(4) 8.30-11.00(5); 11.15-13.45(5) 9.00-10.30(4); 11.00-12.30(4)    

» Гурток раннього розвитку дитини "Сонечко"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Артамкіна Вікторія Вікторівна 6   9.00-10.55(4); 13.30-15.40(4); 16.00-18.10(4) 13.00-15.10(4); 15.30-17.40(4) 15.45-18.00(4) 13.00-15.10(4); 15.30-17.40(4) 10.00-12.00(4); 12.30-14.40(4)  
Хурда Олена Миколаївна 6   17.40-18.10(1)     14.40-15.10(1); 15.30-16.00(1) 10.00-10.30(1); 12.30-13.00(1)  

» Гурток раннього розвитку дитини "Мозаїка"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Левченко Тетяна Василівна 5,1   10.15-12.00(4); 12.10-13.55(4)     10.15-12.00(4); 12.10-13.55(4)    

» Гурток з вивчення англійської мови "Merry English"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Мазай Нінель Миколаївна 12 9.00-10.00(1); 10.15-11.15(1); 13.10-15.00(2); 15.15-16.45(2); 16.45-18.15(2)   15.30-17.00(2); 17.15-18.45(2) 9.00-10.00(1); 10.15-11.15(1); 13.10-15.00(2); 15.15-16.45(2); 16.45-18.15(2)   9.00-10.30(2); 10.45-12.15(2)  
Корсун Тамара Олександрівна 12 10.15-11.00(1); 14.15-15.00(1); 15.15-16.00(1)         9.45-10.30(1); 11.15-12.00(1)  
Машкова Марина Вікторівна 12   9.00-10.30(2); 15.00-16.10(2); 16.20-17.50(2)     9.00-10.30(2); 15.00-16.10(2); 16.20-17.50(2)    
Борбат Ірина Анатоліївна 13 10.00-11.30(2); 13.30-15.00(2); 15.10-16.40(2); 16.45-18.15(2); 18.20-19.50(2)     10.00-11.30(2); 13.30-15.00(2); 15.10-16.40(2); 16.45-18.15(2); 18.20-19.50(2)      
Марченко Ольга Сергіївна 12, 13 10.45-11.30(1); 14.15-15.00(1); 15.10-15.55(1) 9.45-10.30(1); 10.45-11.30(1); 13.30-14.15(1); 15.30-16.00(1); 16.00-16.30(1); 16.30-17.10(1); 17.10-17.40(1); 17.40-18.10(1)   17.30-18.15(1); 18.20-19.05(1)      
Малогловець Наталія Олександрівна 13     9.00-10.00(1); 16.30-17.30(1); 18.00-19.30(2)     10.00-11.30(2); 11.30-13.00(2)  
Хурда Олена Миколаївна 13           11.00-11.30(1); 11.30-12.00(1)  
Дідок Анна Валеріївна Глібова, к.2   14.00-15.10(2)     14.00-15.10(2)    

» Гурток "Англійська для малят"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Шилофост Владислава Олександрівна 13   10.00-11.30(2); 13.30-15.00(2); 15.00-16.30(2); 16.30-17.40(2); 17.40-19.10(2)     10.00-11.30(2); 13.30-15.00(2); 15.10-16.40(2); 16.45-18.15(2); 18.20-19.50(2)    

» Гурток "Університет майбутнього вчителя"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Шуменко Леся Дмитрівна 8       16.00-18.15(3)      

» Гурток "Основи державотворення"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Федорченко Ірина Миколаївна 9   16.00-17.30(2)   16.00-17.30(2)      

» Гурток журналістської майстерності "Слово"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Підгурська Тетяна Сергіївна 5   16.00-17.30(2)     16.00-17.30(2)    

Науково-технічний напрям

» Гурток "Попелюшка"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Лоскутова Олена Анатоліївна БДЮТ, ЗОШ №6,7 ЗОШ №6 15.30-17.00(2) БДЮТ 9.00-10.30(2); ЗОШ №7 13.00-14.30(2); БДЮТ 15.00-16.30(2) ЗОШ №6 15.30-17.00(2)   ЗОШ №7 13.00-14.30(2) БДЮТ 9.00-10.30(2); 10.30-12.00(2); 12.00-13.30(2)  

» Гурток машинного в′язання
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Сарканич Галина Костянтинівна 7     15.30-17.45(3)     10.00-12.15(3); 13.00-14.30(2); 15.00-16.30(2)  

» Гурток фотографії "Світанок"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Кручинін Сергій Валентинович Центр. бібліотека   16.00-17.30(2); 17.30-19.00(2)     16.00-17.30(2); 17.30-19.00(2)    

Еколого-натуралістичний напрям

» Гурток "Юний натураліст"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Рассоха Віталіна Володимирівна З0Ш №1 15.45-17.15(2)       16.00-17.30(2)    

Дослідницько-експериментальний напрям

» Гурток "Юний дослідник"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Рассоха Віталіна Володимирівна 9     16.00-18.15(3) 16.00-17.30(2)      

» Історичний клуб "Патріот"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Хахуда Світлана Володимирівна Гімназія «Перспектива» 15.00-16.30(2)   15.30-17.00(2)        

» Гурток "Юний політолог"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Федорченко Ірина Миколаївна 9a           11.30-14.30(3)  

Соціально-реабілітаційний напрям

» Клуб "Лідер"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Потапов Дмитро Костянтинович ЦТТК, к.9 15.30-17.00(2); 17.10-18.40(2)     15.30-17.00(2); 17.10-18.40(2)      

» Гурток "Повір у себе"
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Шуменко Леся Дмитрівна 8 15.00-17.15(3)         10.00-10.45(1)