Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Група «Черрі-беррі»
Народного вокального колективу «Веселочка»

Дитинство – найкраща пора для розвитку у вашої дитини музичних здібностей. Тому так важливо вчасно познайомити її зі світом музики. В гуртку з вокалу вона весь час оточена музикою, знайомиться з різними музичними стилями. Це гарантовано формує у неї хороший смак і почуття прекрасного. Найперше завдання нашої групи – не згасити бажання займатись музикою, адже це задоволення від процесу навчання і розвиток особистості дитини передусім.

Незалежно від природних даних вихованці в гуртку навчяться чути і відтворювати мелодію, співати чисто і красиво. Саме головне – дитина навчиться слухати і чути музику. З нею на все життя залишиться розвинене почуття ритму, тонкий музичний слух та сценічна пластика. Під час занять ми об'єднуємо навчання вокалу, хореографії та акторської майстерності.

А ще під час наших занять відбувається розвиток голосового апарату і зміцнення голосових зв'язок, що є профілактикою багатьох захворювань носоглотки і патологій її розвитку.

Досвід багаточисельних виступів допомагає нашім вихованцям отримувати навички роботи на публіку. А вміння співати зробить їх життя гармонійним і обов'язково допоможе їм стати успішними в інших сферах.

Заняття в «Черрі-беррі» націлені на участь та перемоги в конкурсах, виступи на концертах. Робота в студії звукозапису дозволяє робити професійні фонограми групи.

Керівник колективу Вишняк Олена Олексіївна – керівник гуртка-методист, педагог з вищою педагогічною та музичною освітою, з великим досвідом роботи з дітьми. Останнім часом активно впроваджує в своїй роботі навчання вокалу в комплексі з музичним інтерактивом – грою на boomwhackers(-ах), кольорових музичних трубках.

Ми у соц.мережах - https://www.facebook.com/cherry.berry.bor/

Розклад роботи групи
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Вишняк Олена Олексіївна к.2,10 14.00-15.15(2); 16.00-18.10(3) 09.00-10.15(2); 10.35-11.25(2)   15.00-16.15(2); 17.15-19.30(3) 09.00-10.45(2); 11.00-11.50(2)