Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Творча студія "Чабрець"

Керівник Тименко Наталія Іванівна

Мета і основний зміст роботи творчої студії "Чабрець" полягає у формуванні і гармонійному розвитку особистості, він допомагає учням розвивати творчі здібності, розширює світогляд, поглиблює інтереси та знання, пов'язані з журналістикою.

Програма гуртка розрахована на три рівні навчання для дітей та підлітків віком від 6 до 17 років, які виявили бажання навчатися в гуртку. Перший - третій рік навчання – початковий рівень (діти 6-9 років), третій - п'ятий рік навчання – основний рівень (діти віком 9-12 років), п'ятий - сьомий рік - вищий рівень (12-17 років). Відповідно до року навчання визначається мета та перспективи діяльності гуртка. Між програмами першого , другого та третього рівня навчання існують тісний зв'язок наступності. ГТворча студія "Чабрець" - це конкретна навчально-практична діяльність, яка ставить за мету розвиток творчих можливостей вихованців за принципом «немає необдарованих дітей».

Початковий рівень навчання передбачає навчання дітей азам акторської майстерності та розвиток дикторських навичок (тренінги, ігри, вправи на розвиток усного мовлення та театралізація казок). Результатом роботи першого року навчання є театр «Чабрець», в репертуарі якого: казки «Заєць та Їжак», «Казка про невиховане поросятко», «Колосок», «Лисичка та Журавель», «Подарунок для Оленки». В 2011 році театр зайняв ІІ місце на обласному конкурсі театральних колективів в м.Біла Церква.

Вихованці основного рівня навчання опановують азбуку журналістської майстерності, в процесі роботи вони мають навчитися писати цікаві матеріали, збирати відповідну інформацію для підготовки та випуску дитячої радіо програми, адресованої жителям міста.

Основним завданням на вищому рівні навчання є створення працездатного колективу, багатого на цікаві ідеї та творчий потенціал, за принципами діяльності справжньої редакції - творчого колективу однодумців з розподілом обов'язків ( журналіста, ведучого, диктора, оператора).

Результатом роботи другого та третього року є дитяча радіопрограма «Цікаві новинки від Марійки та Даринки», яку ви можете слухати кожного понеділка о 14.00 на місцевому радіомовленні.

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Тименко Наталія Іванівна 10 14.45-16.15(2) 10.00-10.45(1); 16.15-17.00(1) 16.00-17.30(2)   14.45-15.30(3)