Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Адміністрація БДЮТ

ТИМЕНКО НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

Директор БДЮТ
Тименко Наталія Іванівна

1964 року народження, освіта вища, Сумський державний інститут ім. А.С.Макаренка, Державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди.

Працювала на посаді заступника директора з навчально-методичної роботи з 1994 до 2014 року. За цей час показала себе як сумлінний, добросовісний працівник, талановитий педагог. Вона не зупиняється на досягнутому, весь час підвищує свій професійний рівень, вдосконалює фахову майстерність.

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників «Джерело творчості» у номінації «Заступник директора-2010».

Нагороджена Грамотою управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації 2002, 2003 рр., Грамотою Міністерства освіти та науки України 2007р., Почесною відзнакою Головного управління освіти і науки 2007р., Подякою обласної державної адміністрації 2007 р., Почесною відзнакою за особливі заслуги в галузі позашкільної освіти Київщини "Серце віддаю дітям" 2007р., Знаком «Відмінник освіти» 2010 р.


РАССОХА ВІТАЛІНА ВОЛОДИМИРІВНА

Заступник директора з навчально-методичної роботи
Рассоха Віталіна Володимирівна

1966 року народження, освіта вища, Чернігівський педагогічний інститут імені Т.Г.Шевченка. Стаж педагогічної роботи – 24 роки.

Рассоха Віталіна Володимирівна працює в Будинку дитячої та юнацької творчості з 2003 року. За цей період показала себе здібним організатором, дисциплінованим, добросовісним працівником, талановитим педагогом, справжнім професіоналом.

Нагороджена дипломом І ступеня Київської обласної державної адміністрації 2008 р., грамотою головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації 2008 р., грамотою управління освіти і науки Бориспільської міської ради 2010 р.

Подякою Міністерства освіти і науки України 2014 р.

Переможець обласного та Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напрямку 2013 р, 2014 р.

Автор навчальної програми «Юні дослідники біорізноманіття» затвердженої (Міністерством освіти і науки, молоді та спорту) МОН України.
Грамотою Міністерства освіти і науки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді 2013 р, 2014 р.

Дипломом Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації 2013 р.

У 2016 р. стала Лауреатом Бориспільської міської премії "За заслуги в галузі освіти".


КУБРАК ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Кубрак Ірина Анатоліївна

Кубрак І. А. має повну вищу освіту за фахом "Вчитель української мови та літератури". У Будинку дитячої та юнацької творчості працює з 2007 року. Добре володіє різними формами і методами навчально-виховної роботи, проявляє професійну компетентність, майстерність. Нагороджена Почесними грамотами Міського голови (2003), Дипломом лауреата обласного конкурсу на кращий сценарій обласног конкурсу (2003), Почесною грамотою Міністерства освіти (2001), Почесною грамотою за зайняте ІІ місце Всеукраїнського конкурсу-огляду соціально-педагогічних систем навчальних закладів у номінації "Соціально-педагогічна виховна система позашкільного навчального закладу" (2015), Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (2015).


ТИМЕНКО ІРИНА ТАРАСIВНА

Методист БДЮТ
Тименко Ірина Тарасівна

1988 року народження, освіта вища, НПУ ім. Драгоманова, стаж роботи – 5 років. З 2010 року – працює методистом. Викладає образотворчу діяльність на гуртку «Малятко» та веде гурток «Лідер». За період 2007-10 років провела у місті велику кількість різних заходів, була ведучою до Дня студента, до Дня Молоді, капітаном команди КВК від освіти. Веде активну роботу не тільки на рівні міста, а й області. Являється постійним учасником обласного молодіжного форуму Київської обласної адміністрації та координатором учнівського самоврядування при обласній раді дітей Київщини.

Нагороджена Подякою Київської обласної державної адміністрації, 2011 р.; Грамотою головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, 2011 р.


ШУМЕНКО ЛЕСЯ ДМИТРIВНА

Психолог БДЮТ
Шуменко Леся Дмитрівна

Шуменко Л.Д. має повну вищу освіту за спеціальністю «Психологія» та працює за отриманим фахом у Будинку дитячої та юнацької творчості з 2008 року. За цей час показала себе як сумлінний, добросовісний працівник. Вона не зупиняється на досягнутому, весь час підвищує свій професійний рівень, вдосконалює фахову майстерність.

Свою роботу як психолога поділяє на три частини: робота з дітьми, педагогами та батьками. Заняття проводяться групові та індивідуальні. В своїй роботі керується принципами відповідальності, конфіденційності та безумовного прийняття.


Шведенко Віта Василівна

Методист БДЮТ
Кубрак Ірина Анатоліївна

Вища освіта. Закінчила Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю "Вихователь дітей дошкільного віку", "Викладач дошкільної педагогіки та психології", Організатор дитячого та сімейного туризму". У Будинку дитячої та юнацької творчості працює з 2014 року.

Нагороджена Подякою управління освіти і науки Бориспільської міської ради 2016 рік.


Вишняк Олена Олексіївна

Методист БДЮТ
Вишняк Олена Олексіївна

Працює в Будинку дитячої та юнацької творчості з 1996 року на посаді керівника гуртка раннього естетичного розвитку «Малятко» та керівника Зразкового вокального колективу «Веселочка». З 2015 р. є також методистом закладу. За фахом - викладач музично-теоретичних дисциплін, вчитель музики, магістр за кваліфікацією, звання – «Керівник гуртка-методист». Освіта вища, Сімферопольське музичне училище імені П.І.Чайковського та Державний педагогічний університет імені Г. Сковороди. Має високий рівень естетичної культури, відрізняється загальною музичною обдарованістю, хорошим музичним слухом, володіє фаховими знаннями в галузі педагогіки та музики. Досконало володіє музичним інструментом фортепіано та широко використовує у своїй професійній діяльності сучасні інформаційно-комунікаційні технології. Окрасою кожного міського свята, виховного заходу, концерту є вдало та зі смаком підібране Оленою Олексіївною музичне оформлення. У вересні 2015 р. стала лауреатом премії «За заслуги в галузі освіти».


АРТАМКІНА ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА

Методист БДЮТ
Артамкіна Вікторія Вікторівна

1978 року народження, має вищу освіту. Закінчила Донецький національний університет за спеціальністю «Магістр української філології; вчитель української мови та літератури».

У Будинку дитячої та юнацької творчості працює з 2014 року на посаді керівника гуртка раннього розвитку дитини «Сонечко». З 2018 року призначена на посаду методиста БДЮТ «Дивоцвіт».

Нагороджена Подякою управління освіти і науки України Бориспільської міської ради у 2016 році.