Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Досягнення гуртківців БДЮТ

Результативність участі вихованців БДЮТ у  конкурсах 

за 2019 – 2020 навчальний рік

П.І.П. вихованця, назва колективу Назва конкурсу Номінація Місце Керівник гуртка
Міські конкурси
Петрова Анастасія Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» Сучасні дизайнерські вироби ІI Лоскутова О.А.
Радкевич Ірина Копії стародавніх іграшок ІII Лоскутова О.А.
Андріяко Ольга Меблі, посуд, предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції ІI Дунай О.М.
Колесник Вадим ІI Лоскутова О.А.
Дорошок Лілія Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» Портрет І Кручинін C.В.
Татарченко Анна ІI
Новаш Іоанн Пейзаж ІI Підгурська Т.С.
Семенченко Марта Архітектура I
Гичкаленко Анна Натюрморт ІI Кручинін С.В.
Кудрявченко Олександр І
Кущ Сергій II
Канавець Аріна Макрофотографія I Кручинін С.В.
Новаш Іоанн І Підгурська Т.С.
Демиденко Мілана ІII
Маловичко Вікторія Побутові та жанрові фотографії І Підгурська Т.С.
Канавець Анастасія I Кручинін С.В.
Новаш Іоанн Фото із застосуванням програми Adobe Photoshop І Підгурська Т.С.
Семенченко Марта Репортажне фото ІI Підгурська Т.С.
Канавець Анастасія Флора і фауна ІI Кручинін С.В.
Шабан Анна I
Крикун Марія Позажанрове фото II Підгурська Т.С.
Новаш Іоанн ІII
Костюк Діана Відео аматорів I
Новаш Іоанн I
Жереб Софія Міський етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» Новорічна картина чи колаж III Новак С.С.
Козицька Лілія II
Латишева Ірина Сюжетна композиція II Онуфрієнко О.І.
Новорічний букет III
Клименко Анастасія Міський етап ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж брати мої!» Декоративно–вжиткове мистецтво I Лоскутова О.А.
Богатир Єлизавета Образотворче мистецтво I Черпак О.О.
Побезінський Михайло Міський етап обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя» Образотворче мистецтво III Лутфуліна А.В.
Волошина Діана III
Скрипник Каріна III
Народний вокальний колектив «Веселочка» Фестиваль- конкурс «Чубинський – fest» Хор Гран-прі Крастиченко В.В.
Старша група Гран-прі
Середня група I
Підготовча група II
Тріо I
Новоселецька Яна Гран-прі
Коловоротна Анна I
Добровольська Ольга I
Згуровська Злата I
Бондаренко Ангеліна I
Група «Cherry–berry» Народного вокального колективу «Веселочка» Шоу-номер I Вишняк О.О.
Аверянова Вікторія ІІ вікова категорія II
Дацун Ніка І вікова категорія II
Федорченко Поліна та Розора Аріана Розмовний жанр
І вікова категорія
II Тименко Н.І.
Кірічок Вероніка Естрадний вокал I Бурчак Ж.І.
Кобець Оксана Міський етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково дослідницьких робіт учнів МАН Відділення екології та аграрних наук I Рассоха В.В.
Богдан Єлизавета II Федорченко І.М.
Боков Олексій Психологія II
Дрига Ангеліна Міський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» Образотворче мистецтво I Лутфуліна А.В.
Канавець Аріна I Шамрік К.С.
Даценко Юліана II
Омельченко Віталіна II
Василенко Марія III Новак С.С.
Богатир Єлизавета II Шамрік К.С.
Тішенко Олександра III Новак С.С.
Яцюк Денис II Шамрік К.С.
Колективна робота (молодша група) Декоративно–вжиткове мистецтво I Онуфрієнко О.І.
Островська Аріна II
Холодов Ілля I Шамрік К.С.
Синенко Вікторія II Лоскутова О.А.
Канавець Аріна I
Баш Ясмін Міський онлайн-конкурс дитячого малюнку до Дня перемоги «Дивограй миру» Образотворче мистецтво III Шамрік К.С.
Обласні конкурси
Дорошок Лілія Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» Портрет ІI Кручинін С.В.
Маловичко Вікторія Позажанрове фото II Підгурська Т.С.
Канавець Аріна Макрозйомка ІI Кручинін С.В.
Шабан Анна Флора та фауна III
Костюк Діана Соціальний ролик I Підгурська Т.С.
Народний хореографічний ансамбль «Радість» Обласний фестиваль дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує» Народний танець I, I Хажна І.А., Мартиненко Л.В.
Зразковий хореографічний ансамбль «Грація» Сучасний танець II, III Пилипчук Н.В., Пилипчук А.С.
Клименко Анастасія Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж брати мої!» Декоративно–вжиткове мистецтво Лоскутова О.А.
Колективна робота Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» Декоративно–вжиткове мистецтво І Онуфрієнко О.І.
Холодов Ілля Образотворче мистецтво III Шамрік К.С.
Кобець Оксана Обласний етап Всеукраїнського конкурсу–захисту науково дослідницьких робіт учнів МАН Відділення екології та аграрних наук IІI Рассоха В.В.
Богатир Елизавета Обласний етап Всеукраїнської виставки–конкурсу декоративно–ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край!» Живопис I Черпак О.О.
Лутфуліна Альбіна Графіка II Лутфуліна А.В.
Даценко Юліана Живопис III Шамрік К.С.
Поліна Островська Декоративно-вжиткове мистецтво I Онуфрієнко О.І.
Анастасія Клименко I Лоскутова О.А.
Вадим Колесник II
Всеукраїнські конкурси
Боков Олексій Всеукраїнська виставка–конкурс декоративно–вжиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Декоративно-вжиткове мистецтво Лоскутова О.А.
Островерхова Олександра III Грущак С.В.
Ляльковий театр «Казковий водевіль» XIX Всеукраїнський фестиваль – конкурс аматорських театрів «Театральний форум 2019» Лялькові театри II Кубрак І.А.
Зразкова творча студія «Чабрець» Позашкільні аматорські театральні колективи III Тименко Н.І.
Група «Cherry–berry» Народного вокального колективу «Веселочка» Всеукраїнський фестиваль «Зірки та зіроньки», м. Київ, осінь – 2019. I Вишняк О.О.
Народний хореографічний ансамбль «Радість» VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії ім. Павла Вірського III Хижна І.А., Мартиненко Л.В.
Вихованці гуртка «Фантазія» Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» Декоративно-ужиткове мистецтво I Онуфрієнко О.І.
Міжнародні конкурси
Народний вокальний колектив «Веселочка» Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Український унісон» Естрадний вокал І Крастиченко В.В.
Народний вокальний колектив «Веселочка» Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Богемська іскра» (Чехія) I Крастиченко В.В.
Новоселецька Яна Естрадний вокал I
Макаренко Діана II
Гопкало Катя III
Народний вокальний колектив «Веселочка» Міжнародний фестиваль-конкурс «Київартфест» Хорове мистецтво (Академічний вокал) I Крастиченко В.В.
Естрадний вокал 15-17 р. (старша група.) I
6-8 р. (молодша група) II
9-11 р. (середня група) III
12-14 р. (середня група) II
Народний вокальний колектив «Веселочка» Міжнародний Телевізійний проект «Zirkafest» (Європейська академія освіти) I Крастиченко В.В.
Крастиченко Кіріл II
Народний хореографічний ансамбль «Радість» Міжнародний фестиваль–конкурс дитячої та юнацької творчості «Київ скликає друзів 2019» I, I
Гран–прі
Хижна І.А., Мартиненко Л.В.
Народний хореографічний ансамбль «Радість» VI Міжнародний фестиваль-конкурс Christmas Surprise (січень 2020) I
Гран–прі
Хижна І.А., Мартиненко Л.В.
Зразковий хореографічний ансамбль «Грація» Дистанційний Міжнародний багатожанровий інтернет фестиваль-конкурс "Самоцвіти - Країна безмежних можливостей" «Сучасна хореографія» II Пилипчук Н.В., Пилипчук А.С.
III
«Естрадна хореографія» II
III
Авер'янова Вікторія Міжнародний фестиваль-конкурс «Таланти України» «Естрадний вокал» I Вишняк О.О.
Дацун Ніка I
Чередничок Аріна Міжнародний дистанційний фестиваль–конкурс «Сузір'я талантів» «Естрадний вокал» I
Ожуг Вікторія I
Зразкова творча студія «Чабрець» Дистанційний Міжнародний Багатожанровий інтернет фестиваль-конкурс I, II Тименко Н.І.
Калинюк Мілана Читці (молодша вікова категорія) III
Федорченко Поліна Читці (середня вікова категорія) III
Величко Максим Читці (старша вікова категорія) III

Результативність участі вихованців БДЮТ «Дивоцвіт» у конкурсах, фестивалях:

Міських:
      І місць - 27
      ІІ – 24
      ІІІ – 10
      Гран-прі – 3
      Всього: 64

Обласних:
      І місць - 7
      ІІ – 7
      ІІІ – 5
      Всього: 19

Всеукраїнських:
      І місць – 3
      ІІ – 2
      ІІІ – 3
      Всього: 8

Міжнародні:
      І місць – 14
      ІІ – 7
      ІІІ – 8
      Гран-прі – 2
      Всього: 31

Архів досягнень

» Результативність участі вихованців БДЮТ у конкурсах за 2018/2019 навчальний рік

» Результативність участі вихованців БДЮТ у конкурсах за 2017/2018 навчальний рік

» Результативність участі вихованців БДЮТ у конкурсах за 2016/2017 навчальний рік