Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Досягнення гуртківців БДЮТ

Результативність участі вихованців БДЮТ у  конкурсах 

за 2017 – 2018 навчальний рік

П.І.П. вихованця, назва колективу Назва конкурсу Номінація Місце Керівник гуртка
Міські конкурси
Колективна робота Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір» Зразки традиційних іграшок ІI Онуфрієнко О.І.
Гераскіна Ганна І
Соловйов Віталій ІI Лоскутова О.А.
Клименко Анастасія Копії стародавніх іграшок ІI
Гринько Софія Меблі, посуд придмети вжитку ІI Волошина Н.М.
Жарій Гліб ІII Грущак С.В.
Цілик Андрій ІII Вергун В.І.
Кавецька Ярослава Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україна» Портрет ІI Підгурська Т.С.
Лілія Дорошок ІII Кручинін С.В.
Грищенко Анастасія ІI
Погребняк Олександр Пейзаж ІII
Гладка Марія Архітектура та мистецтво І
Погребняк Олександр І
Натюрморт І
Кавецька Ярослава Флора та фауна ІI
Гладка Анастасія ІII
Грищенко Анастасія ІII
Позажанрове фото ІI
ІII
Левченко Андрій Пейзаж ІI Підгурська Т.С.
Улещенко Анастасія ІII
Грищенко Анастасія І
Любченко Маргарита ІI
Гуржій Вероніка Натюрморт І
Ткаченко Аліна Флора та фауна І
Крячкова Аріна ІII
Ткаченко Аліна Позажанрове фото І
Шабан Анна Макрофотографія І
Левченко Андрій ІI
Шабан Анна Побутові та жанрові фото
Ткаченко Аліна Репортажне фото
Грищенко Анастасія Макрофотографія I Кручинін С.В.
Белова Анастасія Побутові та жанрові фото II
Кавецька Ярослава III
Дорош Лілія Репортажне фото I
Погребняк Олександр II
Гладка Анастасія Макрофотографія II
Вовк Софія Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» Новорічний вінок ІI Онуфрієнко О.І.
Колективна робота ІII Волошина Н.М.
Стельмашенко Таміла І
Радкевич Ірина Новорічна картина чи колаж І Лоскутова О.А.
Махов Глікерій І
Мартиненко Софія Новорічна композиція ІII Вергун В.І.
Стапнюк Дар'я Стилізована ялинка ІI Онуфрієнко О.І.
Стасюк Мирослава І
Стельмашенко Таміла ІII Волошина Н.М.
Душний Іван ІII Грущак С.В.
Мартинюк Софія Міська виставка - конкурс учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!» Декоративно вжиткове мистецтво I Вергун В.І.
Бабенко Єлизавета Образотворче мистецтво I Грущак С.В.
Сторожук Максим Декоративно вжиткове мистецтво I Лоскутова О.А.
Коваленко Анастасія I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково–дослідницьких робіт учнів–членів МАН Секція: охорона довкілля та природне користування I Рассоха В.В.
Волохонська Юлія Соціологія II Федорченко І.М.
Соловей Владислав Психологія III
Островерхова Олександра Міський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» Образотворча діяльність I Грущак С.В.
Антонюк Аліна Декоративно–вжиткове мистецтво I Онуфрієнко О.І.
Камчатна Анна
Камчатна Анастасія
I
Цілик Марія II Вергун В.І.
Мартинюк Софія III
Колесник Вадим Міський етап Всеукраїнського виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» Технічні науки I Лоскутова О.А.
Слінько Артем II
Творча студія «Чабрець» Міський конкурс театральних колективів II Тименко Н.І.
Селезньова Вікторія Міський етап обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя» III Грущак С.В.
Група «Черрі-беррі» Зразкового вокального колективу «Веселочка» Міський вокальний конкурс «SoloWay» Ансамбль I Вишняк О.О.
Киричок Діана Естрадний спів I Бурчак Ж.І.
Коцепуп Юлія II
Пружинська Марія II
Аверьянова Вікторія II Вишняк О.О.
Коловоротня Аня I Крастиченко В.В.
Пилипчук Ліза I
Зразковий вокальний колектив «Веселочка» Ансамблі, молодша вікова категорія II
Середня вікова категорія I, I
Старша вікова категорія I
Хорові колективи I
Копиця Дмитро Міський конкурс «Великодні свята» Яйця оздоблені бісером I Онуфрієнко О.І.
Камчатна Анна,
Камчатна Анастасія
II
Яшкір Данило II
Романчук Марина III
Демидова-Стогній Марія Яйця оздоблені у довільній техниці I
Стасюк Мирослава II
Клименко Анастасія I Лоскутова О.А.
Колективна робота Пасхальна композиція I Грущак С.В.
Парамонова Дар'я II Онуфрієнко О.І.
Вовк Софія III
Антонюк Аліна III
Тарасюк Анастасія I Вергун В.І.
Романчук Анастасія I Онуфрієнко О.І.
Жарий Гліб Образотворче мистецтво I Грущак С.В.
Островерхова Олександра I
Плис Марія II
Гергелевич Анастасія II
Гончаренко Артем Декоративно вжиткове мистецтво III Лоскутова О.А.
Сторожук Максим II
Обласні конкурси
Народний хореографічний ансамбль «Радість» Обласний фестиваль–конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує» I, I Хижна І.А.
Мартиненко Л.В.
Зразковий хореографічний ансамбль «Грація» I Пилипчук Н.В.
Пилипчук А.С.
Дорош Лілія Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україна» Репортажне фото II Кручинін С.В.
Ткаченко Аліна Флора і фауна III Підгурська Т.С.
Недождій Оля Обласний конкурс на краще виконання творів Г.С.Сковороди Читці II Тименко Н.І.
Фесенко Богдан III
Островерхова Олександра Обласна виставка-конкурс «Право очима дітей» Живопис III Грущак С.В.
Махов Глікерій Обласний етап Всеукраїнської новорічно –різдвяної виставки «Новорічна композиція» Новорічна картина чи колаж I Лоскутова О.А.
Стожук Максим Обласна виставка учнівської творчості «Об'єднаймося, ж брати мої!» Різблення по дереву I Лоскутова О.А.
Обласна виставка - виробів декоративно – вжиткового мистецтва «Скарби рідного краю» I, III
Отроверхова Олександра Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» Образотворча діяльність III Грущак С.В.
Зразковий театр мод «Ладушки» Обласний фестиваль дитячих театрів «Феерія моди» Гран-прі Сарканіч Г.К.
Лоскутова А.В.
Колесник Вадим Обласний етап Всеукраїнської виставки–конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» Технічна наука III Лоскутова О.А.
Творча студія «Чабрець» Відбірковий етап обласного фестивалю команд ДЮП II Тименко Н.І.,
Кубрак І.А.
Всеукраїнські конкурси
Зразковий театр мод «Ладушки» 84 Всеукраїнський конкурс–фестиваль для дітей та молоді «Осінні зоряні мости» I Сарканіч Г.К.,
Лоскутова А.В.
Махов Єлізарій Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно–вжиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Образотворча діяльність I Грущак С.В.
Творча студія «Чабрець» Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів «Театральний форум - 2017» II Тименко Н.І.
Дубініна Катерина I
Дементієнко Вероніка III
Група «Черрі-беррі» Зразкового вокального ансамблю «Веселочка» II Всеукраїнський фестиваль–конкурс мистецтв «Сяйво Первоцвітів» Естрадний вокал II Вишняк О.О.
Федорченко Поліна Художнє слово I Тименко Н.І.
Зразковий хореографічний ансамбль «Грація» XVIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Чарівний світ танцю – 2017» Сучасна хореографія I, I, I Пилипчук Н.В.,
Пилипчук А.С.
Народний хореографічний ансамбль «Радість» V Всеукраїнський фестиваль-конкурс «KIDS WILL DANCE FEST» Народний танець Гран-прі Хижна І.А.,
Мартиненко Л.В.
Стилізація народного танцю
Пилипчук Ліза I Крастиченко В.В.
Зразковий вокальний колектив «Веселочка Всеукраїнський вокально–хореографічний конкурс «Ми діти України» Гран-прі Крастиченко В.В.
Естрадний вокал I, II
Пилипчук Ліза Гран-прі
Пружинська Марія Всеукраїнський фестиваль – конкурс дитячої та юнацької творчості «Єдина країна» I Бурчак Ж.І.
Зразковий театр мод «Ладушки» III Всеукраїнський фестиваль–конкурс мистецтва та творчості «Музичне різдво» I Сарканіч Г.К.,
Лоскутова А.В.
Народний хореографічний ансамбль «Радість» Всеукараїнський відкритий фестиваль–конкурс дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна в Трускавці - 2018» Народна хореографія I, I Хижна І.А.,
Мартиненко Л.В.
Зразковий вокальний колектив «Веселочка» Всеукраїнський фестиваль–конкурс мистецтв «Зимові візерунки» Естрадний вокал I Крастиченко В.В.
Пружинська Марія II Бурчак Ж.І.
Новоселецька Яна III
Зразковий вокальний колектив «Веселочка» Фольклорний жанр II Крастиченко В.В.
Асоціація Учнівського самоврядування Всеукраїнський конкурс серед громад – членів Асоціації міст України «Міста дружні до дитини» Краща практика дружнього до дитини міста I Тименко Н.I.
Киричок Діана Всеукраїнський конкурс фестиваль «Соловейко України» Вокал II Бурчак Ж.І.
Міжнародні конкурси
Зразковий хореографічний ансамбль «Грація» Міжнародний дитячий фестиваль «Созопольська панорама» Танцювальне мистецтво I Пилипчук Н.В.,
Пилипчук А.С.
Народний хореографічний ансамбль «Радість» Міжнародний фестиваль «Сузір'я Орфея» I Хижна І.А.,
Мартиненко Л.В.
Зразковий вокальний колектив «Веселочка» Міжнародний фестиваль мистецтв «Морська перлина» Естрадний вокал I Крастиченко В.В.
Крастиченко Катерина Фольклорний вокал II
Пружинська Марія Міжнародний дитячий фестиваль – конкурс мистецтв «Соняшник» Естрадний вокал I Бурчак Ж.І.
Зразковий вокальний ансамбль «Веселочка» Джазовий вокал Гран-прі Крастиченко В.В.
Зразковий хореографічний ансамбль «Радість» XI Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «Джерело надій» Сучасна хореографія I, I Хижна І.А.,
Мартиненко Л.В.
Народний хореографічний ансамбль «Радість» Міжнародний фестиваль «Діти України – дітям Єгипту» Гран-прі Хижна І.А.,
Мартиненко Л.В.
Зразковий хореографічний ансамбль «Грація V Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості «Створюй своє майбутнє зараз», телепроект «Зіркафест» Дитяча хореографія I Пилипчук Н.В.,
Пилипчук А.С.
Естрадна хореографія II
Зразковий хореографічний ансамбль «Грація VI Міжнародний фестиваль–конкурс «DAS–Fest», м.Чернігів. I, I, II Пилипчук Н.В.,
Пилипчук А.С.
Зразковий хореографічний ансамбль «Радість» Міжнародний багатожанровий фестиваль–конкурс мистецтв «Соняшник» Народний танець Гран-прі Хижна І.А.,
Мартиненко Л.В.
Стилізація народного танцю

Архів досягнень

» Результативність участі вихованців БДЮТ у конкурсах за 2016/2017 навчальний рік