Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток "Повір у себе"

Гурток створено для дітей з особливими освітніми потребами (дітей, які мають медичний діагноз). Більшість таких дітей відчувають себе ізольовано, зневірюються у власних силах, їм властиві підвищена тривожність, роздратованість, емоційні розлади, переживають великий дефіцит соціальних контактів, стикаються із труднощами міжособистісних відносин, у міжособистісних стосунках спостерігаються підлеглі відношення, підвищена потреба у захисті, відповідальність за прийняття рішення найчастіше перекладається на оточуючих.
Найбільш життєво необхідними і важливими потребами та прагненнями для дітей з особливими потребами є максимальне збереження активності, віри в свої сили, а також відчуття захищеності та особистої свободи. Тому актуальним стає питання організації та проведення корекційно-розвивальної роботи з цією категорією дітей, спрямованої на покращення соціально-психологічної адаптації, підвищення рівня загального розвитку, інтеграції суспільство.
Мета програми:     гармонізація внутрішнього світу; зниження тривожності; розвиток пізнавальних процесів; підвищення соціально- психологічної адаптації.
 Програма розрахована на рік корекційно-розвиваючих занять із вихованцями. Групи по 3-6 осіб.

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Шуменко Леся Дмитрівна 8 15.00-17.15(3)   14.00-14.45(1)