Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Зразкова студія образотворчого мистецтва "Райдуга"

Важливим завданням сьогодення є виховання творчої особистості, яка здатна вносити прогресивні зміни в життя суспільства, здійснювати вибір, визначати мету і розв'язувати проблеми. Тому важливим завданням студії образотворчої діяльності є створення умов для розвитку творчої, гармонійної особистості, формування готовності до вибору професії. Головною метою роботи студії «Райдуга» є формування у вихованців знань про образотворче, декоративне мистецтво та розвиток творчих здібностей.

Основні завдання:

  • формування в дітей художньо-естетичного ставлення до дійсності;
  • розвиток специфічних для художньо-творчого процесу якостей особистості;
  • формування знань про образотворче мистецтво, його історію;
  • формування здатності до продуктивної художньої творчості;
  • розвиток сенсорних здібностей дітей.

Заняття в студії передбачають розвиток нестереотипності і неординарності мислення, урізноманітнення структури занять, залучення учнів до співпереживання, створення відповідного емоційного настрою, а також передбачає три основні структурні елементи: сприйняття, формування творчого задуму, його реалізація.

«Райдуга» створена в 1992 році на базі гуртків малювання. Першим керівником студії була Гур'єва Олена Іванівна. Довгі роки, а саме з 1995 по 2019 рік, очолювала студію Грущак Світлана В'ячеславівна. Багато випускників Світлани В'ячеславівни обрали професії, пов'язані з образотворчою діяльністю. А саме з професією дизайнера, художника, архитектора, поліграфіста, викладача, і навіть художника по костюмах.

У 2019 році в колектив прийшли працювати Новак Світлана Сергіївна та випускниця студії Черпак Ольга Олександрівна, які вдало впроваджують педагогічні ідеї Світлани В'ячеславівни Грущак та традиції студії. Перевагою їх авторського підходу є не копіювання, перемальовування «готової картинки», а самостійне мислення, аналіз натури, вміння прорахувати та відобразити пропорції, що дає можливість учням, які оволоділи таким художнім мисленням, малювати нові теми самостійно з незначними корекціями та підказками викладача.

На заняттях завжди присутній доброзичливий тон, дружня підтримка.

Розклад роботи студії
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Новак Світлана Сергіївна к.9 ЦТТК 14.00-15.30(2); 15.30-17.00(2)   9.00-10.30(2); 14.00-15.30(2)        
Черпак Ольга Олександрівна к.9а     9.15-10.45(2); 14.15-15.45(2); 16.00-17.30(2)     9.15-10.45(2); 11.00-12.30(2); 12.40-14.10(2)