Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Архів новин БДЮТ

« Повернутися до змісту архіву новин

15.12.2017

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ

15 грудня 2017 року в актовій залі Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» відбулась творча зустріч з поетесою Світланою Дідух-Романенко.
В залі були присутні вихованці гуртків: творчої студії «Чабрець», фотогуртка «Світанок» та гуртка журналістики «Слово». Вихованці творчої студії читали вірші поетеси як подарунок для неї, а потім сама Світлана розповідала про себе, свою творчість, спілкувалась з дітьми та читала вірші. Виступ поетеси був надзвичайно натхненний, емоційний, цікавий.
Старшокласникам дуже сподобався творчий вечір, адже вони мали можливість почути улюблені вірші з уст поетеси та сказати власну думку, висловити емоції під час обговорення.
І керівники гуртків і вихованці присутні на заході отримали масу позитивних емоцій і вражень та зробили висновки, що такі заходи необхідні сучасній, творчій, активній молоді міста Борисполя.