Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Архів новин БДЮТ

« Повернутися до змісту архіву новин

14.12.2017

ДЕНЬ ЛІКВІДАТОРА ЧАЕС

30 листопада 1986 р. було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» надруковано повідомлення про те, що держкомісією був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд. Ще в 1986 р. учасники ліквідації зібралися разом, щоб відзначити свою першу перемогу.
І тому 14 грудня в приміщенні ресторану «Альта» вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» підготували для ліквідаторів ЧАЕС концертну програму, як подяку за професійну роботу під час ліквідації цієї масштабної аварії.
В програмі були як сумні вірші та пісні як згадка про ті дні, так і веселі життєрадісні з привітаннями та побажаннями здоров'я, щастя в новому році.
Слова вдячності та шани висловив секретар Бориспільської міської ради Годунок Ярослав Миколайович. Глядачі подякували учасникам концертної програми та подарували дітям солодощі.