Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Університет майбутнього вчителя

Учителю!
Навіки до храму науки
Протоптана стежка твоя.
Формуєш ти душу дитячу
З зернинок любові й добра.

Соціально-економічні та суспільно-політичні зміни, що відбуваються в державі, ускладнення освітньої системи висувають нові вимоги щодо рівня знань та вмінь вчителя. Якісна підготовка педагогічних працівників розглядається як важлива передумова результативного вирішення педагогічних завдань на практиці. На сучасному етапі розвитку суспільства, постійних реформ, вчитель мусить постійно адаптуватися до змін, зберігаючи попередні навички. Сучасна освіта має творчий характер і покликана стати основою нового мислення: учні мають навчитися не тільки здобувати знання, а й застосовувати їх в практичній діяльності.

Головне завдання освіти – підготовка вчителя нової епохи, який має не тільки глибокі академічні знання і професіоналізм, а і є неповторним, творчим, мудрим, адаптованим до сучасного розвитку суспільства.

Тому, метою нашої програми є покращення кадрової ситуації в освіті міста, виявлення дітей, готових до педагогічної діяльності; профорієнтаційна робота зі старшокласниками та формування їхньої психологічної готовності до роботи в освітніх закладах; навчання майбутнього вчителя бачити і цінувати індивідуальність та свободу самовияву дитини.

Завдання даної програми:

  • дати знання з педагогіки та основ психології;
  • ознайомлення і засвоєння методики проведення уроків та ігрових форм;
  • розвивати емпатію, адекватний рівень самооцінки, толерантне ставлення до інших;
  • вдосконалювати навички міжособистісного спілкування;
  • виховувати моральність, духовність, патріотизм;
  • ознайомити з особливостями вступу до педагогічних ВНЗ.
Практика показала, що вміле поєднання психологічних знань та практичних навичок з педагогіки дає стійкий інтерес до занять в гуртку. Таким чином, програма передбачає глибоке та всебічне входження в педагогічну професію.

Програма гуртка розрахована на два роки навчання та складається з трьох частин: педагогіки, психології та практичної педагогічної діяльності. В гуртку можуть займатися діти 15-17 років.

«Університет майбутнього вчителя» м. Борисполя працює, як гурток при Будинку дитячої та юнацької твочості. Заняття проходять два рази на тиждень, 144 години на рік. Керівник «Університету майбутнього вчителя» - Тименко Наталія Іванівна, заступник директора з навчально-методичної роботи.

На гуртку також працюють педагоги: психолог Шуменко Леся Дмитрівна та педагог Федорченко Ірина Миколаївна. У програмі – педагогіка, психологія та практична педагогічна діяльність.

Гурток відвідують діти 10-11 класів з різних шкіл ті які бажають обрати професію педагога.

Крім занять, діти беруть участь у виховних заходах БДЮТ та міста., обов'язковим є відвідування вищих учбових закладів НПУ ім. Драгоманова та НПУ Переяслав-Хмельницького ім. Г.Сковороди під час відкритих дверей.

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Шуменко Леся Дмитрівна ЗОШ №6   15.30-17.15(3)          
Федорченко Ірина Миколаївна к.8   17.15-19.30(3)