Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток фотографiї "Світанок"

Для дітей у віці 14-16 років.

Гурток фотографії «Світанок» розрахований на дітей старшого шкільного віку від 14 до 18 років, заняття проводяться двічі на тиждень.

У вільній інтерактивній формі вихованці гуртка вчаться фотографувати. Велика увага приділяється пошуку дитиною свого власного почерка і зацікавлень.

На заняттях вихованці переглядають за допомогою проектора світлини, що стали світовою класикою, гортають спеціалізовані журнали і фотоальбоми, розбирають з товаришами власні роботи, вчаться аналізувати зображення і пояснювати свою думку, фотографують,  спілкуються.

Однаково приділяється увага поясненню фотографії як прикладної дисципліни («зробити звичайну світлину для людей»), так і її художнього феномена (фотографія як спосіб виразити внутрішній світ та переконання митця).

Фотографія – справа індивідуальна, тому вихованці гуртка заохочуються самостійно задавати керівникові питання та виясняти незрозумілі моменти.

Від батьків вимагається, в першу чергу, уважне відношення до захоплення дитини – щоб навчитися, необхідно знімати якомога більше. Заняття, переважно, мають пояснити, спрямувати, допомогти вибрати.

У гуртка немає можливості займатися плівковою фотографією, але якщо ваша дитина цим серйозно цікавиться, то вона зможе отримати тут всю необхідну інформацію.

Керівник гуртка - Сергій Валентинович Кручинін
Електронна пошта: serge.kruchinin@gmail.com

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Кручинін Сергій Валентинович онлайн     16.00-17.30(2); 17.30-19.00(2)   16.00-17.30(2); 17.30-19.00(2)