Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток фотографiї "Світанок"

Гурток фотографії «Світанок» розрахований на дітей старшого шкільного віку від 14 до 18 років, заняття проводяться двічі на тиждень.

У вільній інтерактивній формі вихованці гуртка вчаться фотографувати. Велика увага приділяється пошуку дитиною свого власного почерка і зацікавлень.

На заняттях вихованці переглядають за допомогою проектора світлини, що стали світовою класикою, гортають спеціалізовані журнали і фотоальбоми, розбирають з товаришами власні роботи, вчаться аналізувати зображення і пояснювати свою думку, фотографують,  спілкуються.

Однаково приділяється увага поясненню фотографії як прикладної дисципліни («зробити звичайну світлину для людей»), так і її художнього феномена (фотографія як спосіб виразити внутрішній світ та переконання митця).

Фотографія – справа індивідуальна, тому вихованці гуртка заохочуються самостійно задавати керівникові питання та виясняти незрозумілі моменти.

Від батьків вимагається, в першу чергу, уважне відношення до захоплення дитини – щоб навчитися, необхідно знімати якомога більше. Заняття, переважно, мають пояснити, спрямувати, допомогти вибрати.

У гуртка немає можливості займатися плівковою фотографією, але якщо ваша дитина цим серйозно цікавиться, то вона зможе отримати тут всю необхідну інформацію.

Керівник гуртка - Сергій Валентинович Кручинін
Електронна пошта: serge.kruchinin@gmail.com

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Кручинін Сергій Валентинович к.8   16.00-17.30(2); 17.30-19.00(2)     16.00-17.30(2); 17.30-19.00(2)