Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток "Попелюшка"

Для дітей у віці 6-10 років.

керівник Лоскутова Олена Анатоліївна

Вміння бачити відчувати красу рідної природи – велике щастя. Розвивати це вміння дітей потрібно як можна раніше, адже відчуття прекрасного, простої доброти закладаються саме в дитинстві.

Найбільш істотна риса народної творчості – поєднання практичної корисності з красою форм, гармонія прекрасного і корисного. Дерево, глина, бісер, лоза, писанкарство, соломка – в руках народних майстрів все це перетворюється в справжні витвори мистецтв.

Сприйняття художньої і практичної цінності виробів, створених народними майстрами, доступні дітям як старшого, так і молодшого шкільного віку, які мають змогу відчути всю красу і неповторність різних витворів ручної роботи.

Наприклад природній матеріал - скарбниця для розвитку фантазій, творчості, уяви. Процес виготовлення із нього виробів позитивно впливає на розвиток естетичних відчуттів, доповнює навички і вміння, необхідні дітям, розвиває дрібну моторику руки, увагу, інтелектуальну і творчу активність.

Створення виробів власними руками дає можливість поглянути на оточуючий світ очима творця, а не користувача. А на столі – всього декілька шматочків дроту, дерев'яна рейка, фанера, шматочки хутра, шкаралупка від яєць, тканина і клубочки ниток, і нехай вироби будуть ще не зовсім досконалими, але вони принесуть багато радості і творчого задоволення.

Стати справжнім майстром на всі руки не так вже й просто – необхідно багато вчитись і так само багато трудитись; оволодіти прийомами виготовлення деяких виробів і придумати свої зможе кожен. В цьому їм допоможуть заняття в гуртку «Попелюшка», основним завданням якого є формування у школярів практичних трудових навичок, творчої активності, фантазії і працелюбності, вміння нести відповідальність за доручену справу.

Прикраси з бісеру за смаком і якістю не поступається дорогим ювелірним. А виконані з бісеру предмети інтер'єру : вазочки, різні шкатулки і багато іншого – створюють затишок і хороший настрій.

Уся робота у гуртку тісно пов'язана з народним мистецтвом, тому гуртківці знайомлятся з історією народної іграшки, найбільш відомими ремеслами, українськими національними традиціями, національним костюмом.

Програма гуртка розрахована на п'ять років навчання. Початкового - 1,2 рік навчання, основного - 3,4 рік навчання, вищого рівня 5-6 рік навчання. В неї включені екскурсії, участь у виставках декоративно-прикладного мистецтва.

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Лоскутова Олена Анатоліївна БДЮТ, Ліцей «Лідер» 13.30-15.00(2) Ліцей «Лідер» 13.30-15.00(2) БАЛ; 15.30-17.00(2) 13.30-15.00(2) Ліцей «Лідер»; 15.20-16.50(2) БАЛ     12.00-15.00(4)