Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток "Юний дослідник"

Для дітей у віці 14-16 років.

Нам дуже пощастило,
Що ми живемо в епоху,
Коли можна робити відкриття

Єф.Фейнман

Керівник гуртка - Рассоха Віталіна Володимирівна. В програмі: науково-дослідна, пошукова діяльність, поширення наукових знань та їх перетворення в інструмент творчого освоєння світу. Участь в роботі Малої Академії Наук.

Метою гуртка «Юний дослідник» є формування еколого-натуралістичними засобами інтелектуального потенціалу молоді, творчих, пізнавальних здібностей у процесі пошуково-дослідницької діяльності та поглибленого вивчення природничих наук.

У програмі, крім теоретичних занять, передбачено проведення лабораторних та практичних робіт, демонстрацій, експериментів, екскурсій, польової практики, науково-практичних конференцій, вечорів, конкурсів.

Належна увага приділяється не тільки дослідницькій діяльності, польовій практиці, але й питанням, що спрямовані на формування екологічної культури особистості, ведення здорового способу життя, виховання у підростаючого покоління орієнтації на здоров'я.

Виконання науково-дослідницької роботи вимагає від вихованців не тільки якісних знань, але й проведення наукових експериментів, володіння практичними навиками дослідження, прийомами наукової праці, які вони отримують на заняттях у гуртку «Юний дослідник».


Кобець О.С., вихованка гуртка "Юний дослідник», вивчає ультраструктуру поверхні листків за допомогою електронного скануючого електроскопу (СЕМ) (JSM6060LA, Японія). Інститут ботаніки ім. М.Г.Холодного НАН України.


Демидовська В. О. визначає проективне покриття лишайників за методом Браун-Бланке

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Рассоха Віталіна Володимирівна к.5   16.00-17.30(2)   16.00-18.15(3)