Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Архів новин БДЮТ

« Повернутися до змісту архіву новин

15.04.2021

Переможці VI відкритого конкурсу читців творів Лесі Українки

Номінація «Краще індивідуальне декламування»

Молодша вікова категорія

І місце:

  1. Тараканова Дар’я
  2. Догойда Єва
  3. Ситнікова Діана
  4. Мироненко Єгор
  5. Веремійчик Аліса
  6. Бідюк Олександра
  7. Трач Мілана
  8. Заєць Олександр
  9. Бишевич Софія

ІІ місце:

  1. Капустян Ірина
  2. Голтва Ілля
  3. Кондратенко Вікторія
  4. Санін Артем
  5. Нажжар Лія
  6. Таранченко Катерина
  7. Щедрук Давід
  8. Токаренко Уляна
  9. Мозговий Даніїл

ІІІ місце:

  1. Петрик Анастасія
  2. Павлюк Єва
  3. Штогрин Ірина
  4. Скібера Дарина
  5. Яковлєва Катерина
  6. Гандзюк Єва
  7. Черненко Вікторія
  8. Проценко Аріна
  9. Чучко Денис
  10. Денисюк Софія
  11. Іньшин Іван
  12. Киреєв Денис

За участь:

  1. Тлучкевич Георгій
  2. Боярчук Марк
  3. Бондаренко Анастасія
  4. Бєхов Матвій
  5. Міргасова Поліна
  6. Федина Ксенія
  7. Кушнір Уляна
  8. Карач Назар
  9. Білецька Тетяна
  10. Романяк Вікторія
  11. Охріменко Аріна
  12. Кошина Дарина
  13. Кучер Софія
  14. Ковб Михайло
  15. Степанюк Марія
  16. Шум Ірина
  17. Пилипчук Анастасія
  18. Каращук Варвара
  19. Жукова Валерія
  20. Гузюк Артем
  21. Повш Ольга
  22. Скібера Марина
  23. Вальчук Любов
  24. Стрелюк Софія
  25. Палій Олександра
  26. Солодченко Поліна
  27. Ларіна Олеся
  28. Шикула Агнія
  29. Платонова Мирослава
  30. Норенкова Анна
  31. Костюк Давид
  32. Солод Поліна
  33. Паршина Дана
  34. Лола Михайло
  35. Синяк Варвара
  36. Кобець Богдан
  37. Левківська Вероніка

Середня (І) вікова категорія

І місце:

  1. Меренчук Кіра
  2. Ярош Соломія
  3. Новак Анна
  4. Томашук Яна
  5. Пальчук Катерина

ІІ місце:

  1. Крохолєв Артем
  2. Тихонова Софія
  3. Протасюк Владислава
  4. Гаврилюк Богдана
  5. Гайдош Марія
  6. Королюк Єлизавета
  7. Кузнецова Олександра
  8. Шаповал Катерина
  9. Яковенко Ірина
  10. Середа Дарина
  11. Гнатюк Едіта
  12. Копчук Софія
  13. Сирота Анастасія
  14. Якушева Світлана
  15. Джуманюк Маргарита

ІІІ місце:

  1. Хвесик Богдана
  2. Овєчкіна Олександра
  3. Каращук Олександра
  4. Кам’яна Катерина
  5. Дулєпова Іванна
  6. Васильєв Юрій
  7. Петровці Вікторія
  8. Багдасарова Сабіна
  9. Помазан Поліна
  10. Пирха Олексій
  11. Міщенко Артем
  12. Буштаренко Ангеліна
  13. Резніченко Валерія

За участь:

  1. Яцюра Софія
  2. Невмержицька Софія
  3. Гаранжа Ілля
  4. Малянова Катерина
  5. Тертична Оксана
  6. Шилова Марія
  7. Шарко Вікторія
  8. Єпанчин Сергій
  9. Суріна Валерія
  10. Раздєлова Яна
  11. Сокол Мирослава
  12. Конопльова Анна
  13. Войтович Мирослава
  14. Гладун Софія
  15. Дмитрук Аліса
  16. Кондратюк Владислава
  17. Ващук Поліна
  18. Бондарчук Артем
  19. Киреєва Богдана

Середня (ІІ) вікова категорія

І місце:

  1. Зімич Анна
  2. Павлович Богдана
  3. Карастельова Вероніка
  4. Дарміць Софія
  5. Гейко Софія
  6. Леле Мар’яна
  7. Понікарчик Кароліна
  8. Проволовська Аліна

ІІ місце:

  1. Сардачук Аделіна
  2. Петрусь Вікторія
  3. Пасека Анна
  4. Сергієнко Катерина
  5. Цибуліна Галина-Валерія
  6. Болотна Анастасія
  7. Пінясова Поліна
  8. Клубук Софія
  9. Пиріг Анастасія

ІІІ місце:

  1. Дацко Вікторія
  2. Грудік Яна–Марія
  3. Манілець Андрій
  4. Руднік Ангеліна
  5. Олійник Поліна
  6. Оніщук Катерина
  7. Стефанишина Ольга
  8. Дячишина Карина
  9. Загоруйко Дар’я

За участь:

  1. Лапутіна Тетяна
  2. Аркаєва Анна
  3. Кобець Дар’я
  4. Федорів Дар’я
  5. Радченко Артур
  6. Троценко Любов
  7. Корененко Єлизавета
  8. Оганесян Мілена
  9. Данило Ольга
  10. Романчук Анастасія
  11. Лотоцька Маріанна
  12. Ємельянова Мар`яна
  13. Любенко Анна
  14. Шипуля Маргарита
  15. Лищук Олександра
  16. Романюк Юлія
  17. Кухарець Сніжана
  18. Зайцева Тетяна
  19. Лець Поліна
  20. Чеглик Аліна
  21. Тимощук Христина
  22. Пшонюк Оксана
  23. Октисюк Ангеліна
  24. Середюк Євгенія
  25. Чміль Софія
  26. Охота Богдана
  27. Деміх Ірина
  28. Руднік Соломія
  29. Федоренко Данил
  30. Мазепа Христина-Марія
  31. Федотова Устина
  32. Тертична Оксана
  33. Овєчкіна Олександра
  34. Коломієць Іванка
  35. Шемедюк Дарина
  36. Лещук Володимир
  37. Труфанова Єлизавета

Старша (І) вікова категорія

І місце:

  1. Циганкова Уляна
  2. Гуд Тетяна
  3. Копцюх Марта
  4. Кшевінська Катерина
  5. Нагірна Дар’я

ІІ місце:

  1. Чудак Дарія
  2. Нофенко Софія
  3. Харченко Олександра
  4. Юрченко Яна
  5. Романюк Дарина
  6. Кузьмич Ілона
  7. Копитко Дар’я
  8. Костенко Анастасія

ІІІ місце:

  1. Булгакова Анастасія
  2. Даніловська Катерина
  3. Коник Вероніка
  4. Мінеєва Надія
  5. Остапова Тетяна
  6. Кудлюк Єлизавета

За участь:

  1. Бєхова Анжеліка
  2. Яблонський Віталій
  3. Рябова Юлія
  4. Халмурадова Мирослава
  5. Григорцова Юлія
  6. Огородник Марія
  7. Верба Катерина
  8. Тимофеєва Ірина
  9. Ревенко Вікторія

Номінація «Гуртове читання»

ГРАН-ПРІ:

  1. Гуд Тетяна (Комунальний заклад Будинок дитячої творчості Любомльської міської ради» Волинської області)
  2. Гурток «Коронація слова» (Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей №28 Луцької міської ради»)

І місце:

  1. Гурток «Водограй»
  2. Дроздюк Михайло; Скібіцька Ангеліна
  3. Театральна студія «Пролог» «Казка про Оха-чародія»
  4. Театральна студія «Пролог». Поетичний цикл «Сім струн»

ІІ місце:

  1. Мельничук Наталія; Арендарук Уляна
  2. Вербицька Софія; Дроздюк Михайло; Ярема Тарас
  3. Театральний гурток «Опільська Мельпомена»
  4. Літературно-мистецька студія «Соняшник»
  5. Учні Комунального опорного закладу «Купичівський ліцей»
  6. Ткачук Анастасія; Голованчук Владислав
  7. НСОУ ПЛАСТ «Зозульки»
  8. НСОУ ПЛАСТ гніздо ч.68 «Сонячні долоньки»

ІІІ місце:

  1. Панасюк Григорій; Пелюх Юлія
  2. Грудік Владислав; Грудік Яна-Марія
  3. Головчук Карина; Нікіфорчук Даніл
  4. Гурток «Поетичний дивосвіт»
  5. Вихованці Комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої творчості «Надія»
  6. Гурток «Дивослово»
  7. Сосновець Карина; Циплінська Олександра
  8. Філія ОЗ «Вишнівський НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ» Радехівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  9. Театральна студія «Зірочка»

За участь:

  1. Боровська Людмила, Пархалевич Кирило
  2. Учні гімназії с. Личини
  3. Ніколайчук Мирослав, Гордієнко Лідія
  4. Горохова Дарина, Івлєв Дмитро
  5. Тріо «Актор»
  6. Театральна студія «Пролог»