Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Архів новин БДЮТ

« Повернутися до змісту архіву новин

17.02.2021

Відбувся семінар

На базі БДЮТ «Дивоцвіт» відбувся семінар на тему: «Специфіка проведення уроків та занять образотворчого мистецтва на платформах онлайн у закладах освіти» для вчителів та керівників гуртків образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти Бориспільської міської територіальної громади.

Керівники гуртків БДЮТ «Дивоцвіт» поділились досвідом своєї роботи з використання технологій дистанційного навчання для проведення якісного освітнього процесу, обираючи необхідні платформи. Розглянули актуальні питання, а саме:

  • Як організувати дистанційне навчання в ЗПО (Тименко Наталія Іванівна, директор БДЮТ «Дивоцвіт»).
  • Методи організації та проведення онлайн занять з образотворчої діяльності (Лутфулліна Анна Вікторівна,керівник Зразкової студії образотворчої діяльності «Райдуга»).
  • Використання технологічних та метафорично-асоціативних карток під час дистанційних занять (Петренко Юлія Миколаївна, керівник гуртка «Академія олівця»).

Всі учасники заходу активно долучились до обговорення. Підсумок семінару підвела Бриль Людмила Миколаївна, консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти і науки Бориспільської міської ради.