Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Архів новин БДЮТ

« Повернутися до змісту архіву новин

22.04.2019

Екологічна конференція

Уже стало доброю традицією проведення екологічної конференції Дитячою громадською організацією "Асоціація учнівського самоврядування" до Дня навколишнього середовища та до Всесвітнього Дня Землі. Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

В актовій залі БДЮТ «Дивоцвіт» 22 квітня 2019 року діти-лідери виступили з актуальними, цікавими та до болю влучними тематичними доповідями про збереження рідкісних видів рослин Бориспільського району, проблеми домашніх та безпритульних тварин в Україні, оцінку стану птахів- синантропів міста Борисполя та сортування вторсировини в закладах освіти.

Влучним продовженням теми сортування сміття став виступ Анни Тимченко,обласного координатора Київської області Громадської організації «Всеукраїнський молодіжний рух “Let`s do it, Ukraine, що є частиною міжнародного руху “Let`s do it,World”. Гостя наголосила на необхідності створення команди однодумців. «Через прості спільні кроки з покращення стану довкілля ми намагаємося прищепити в суспільстві потребу підтримання чистоти й комфорту у нашій спільній домівці – Україні. Дорослим складно змінювати свої звички, значно простіше навчити правильних звичок малечу!».

Дуже приємно, що молодь є небайдужою до екологічних проблем, адже діти – наше майбутнє!