Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Архів новин БДЮТ

« Повернутися до змісту архіву новин

30-31.10.2017

«Терпсихора запрошує…»

Вітаємо переможців!!!

30-31 жовтня 2017 року на сцені Києво-Святошинського районного будинку культури, що у селі Новосілки, відгримів масштабний, видовищний та сповнений розмаїття дитячих талантів обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…». Вітаємо хореографічні колективи БДЮТ «Дивоцвіт» з перемогами:
І місце в номінації «Народний танець» (І вікова категорія) - Народний хореографічний ансамбль «Радість», танець «Полька з бубнами»;
І місце в номінації «Народний танець» (ІІ вікова категорія) - Народний хореографічний ансамбль «Радість», танець «Ой, на Івана, ой, на Купала»;
І місце в номінації «Сучасний танець різних напрямів» (ІV вікова категорія) – Зразковий хореографічний ансамбль «Грація», танець «Чарівний світ 50-х».
Бажаємо кожному танцівникові великих звершень й підкорення найвищих творчих Олімпів! Також висловлюємо величезну вдячність керівникам танцювальних колективів: Хижній Ірині Альбертівні, Мартиненко Людмилі Володимирівні, Пилипчук Наталії Василівні та Анні Сергіївні.