Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Архів новин БДЮТ

« Повернутися до змісту архіву новин

24.09.2016

«Я буду жити, бо я хочу жити»

24 вересня у приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості міста Борисполя відбувся І Відкритий фестиваль-конкурс читців, присвячений 160-річчю від дня народження Івана Франка, «Я буду жити, бо я хочу жити».
Урочисте відкриття конкурсу розпочалось з читання вірша «Я буду жити, бо я хочу жити». Вихованці Зразкового вокального ансамблю «Веселочка» виконували пісні на слова Івана Франка, а Народний хореографічний ансамбль «Радість» представив запальний танець, що символізував тогочасне поєднання Західної та Східної України.
У програмі фестивалю-конкурсу брали участь 64 учасника різних вікових категорій: молодша вікова категорія, середня (І) вікова категорія, середня (ІІ) вікова категорія, старша вікова категорія з загальноосвітніх навчальних закладів та Будинку дитячої та юнацької творчості міста Борисполя і з 8 міст Київської області: м.Бровари, м.Баришівка, м.Васильків, м.Ірпінь, м.Біла Церква, м.Бородянка та Києво-Святошинського району. Для гостей провели цікаві та пізнавальні екскурсії містом, організовані лідерами Асоціації учнівського самоврядування.
У складі журі були:
Голова журі - член національної спілки письменників України. Український поет і співак. Заслужений артист України. Заслужений діяч мистецтв України - В.В.Женченко; член національної спілки письменників України. Заслужений працівник народної освіти Української РСР - М.М.Боровко; художній керівник муніципального театру «Березіль» Бориспільської міської ради, режисер-постановник, педагог, актриса – Г.С.Поминальна.
Члени журі визначили 14 переможців читців у номінації «Краще декламування твору» та 4 у номінації «Автори», талановиті діти отримали подарунки – книги та солодощі від компанії «Аеропорт-Бориспіль». Також висловлюємо вдячність спонсору – приватному підприємцю Палагуті Валерію Григоровичу за фінансову допомогу в проведенні конкурсу.