Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Архів новин БДЮТ

« Повернутися до змісту архіву новин

13-18.06.2016

«Буковельський Зірка Фест»

Зразковий хореографічний ансамбль «Грація» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Бориспіль, художній керівник Пилипчук Наталія Василівна, з 13 по 18 червня 2016 року взяли участь у ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Буковельський Зірка Фест», який відбувся в дитячому оздоровчому центрі дозвілля та відпочинку «Артек-Буковель». Приймало участь 20 колективів з різних регіонів України.
14 червня відбувся конкурсний день фестивалю "Буковельский Зіркафест".
Вихованці ансамблю «Грація» отримали Гран-прі в номінації «Естрадна хореографія» та ІІ місце в номінації «Бальна хореографія». Нагородження відбулося за участю Тимофія Нагорного - українського бізнесмена і продюсера.
15 червня святкували другу річницю дитячого табору «Артек-Буковель»! Розпочався день церемонією і флешмобом з нагоди свята. На вечірньому святі артеківців вітали дитячі художні колективи із Слов’янська, Одеси, Борисполя, Дніпра, Івано-Франківська, Запорізької, Львівської, Чернівецької та інших областей України – учасники ІІ Міжнародного фестивалю «Буковельський ЗіркаФест», а також відомі українські співаки Олександр Павлик та Ігор Грохоцький. Завершився святковий вечір нагородженням та Гала концертом.
Членами журі були відомі хореографи Людмила Глушко, Світлана Карлицька, Гульнара Савенко, фіналіст «Україна має талант» - Олег Севастьянов, який провів майстер-клас по хіп-хопу. Ігор Грохоцький, переможець вокального шоу «Голос країни» (підопічний Святослава Вакарчука) – член журі Відомий український співак, музикант, автор пісень, фіналіст Х-фактора Олександр Павлик.

Діти побували на оглядовій екскурсії в м. Яремче. Відвідали скелі Довбуша, водоспад «Пробій».

В рамках фестивалю проводилися батли з колективом «Едельвейс» (м. Київ) - учасники батлу довели хто з них краще рухається, звичайно перемогла дружба.