Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Архів новин БДЮТ

« Повернутися до змісту архіву новин

26.11.2015

«На вулиці мертвого сонця»

Нещодавно вийшла друком нова книга серії «Третє тисячоліття: українська поезія» Григорія Тименка, нашого земляка - «На вулиці мертвого сонця».

26 листопада о 16 годині в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості відбулась презентація цієї книги.

У залі були присутні: родина поета, батьки та вихованці БДЮТ, вчителі української мови та бібліотекарі загальноосвітніх навчальних закладів міста.

    У презентації взяли участь:
  • Мозгова Людмила завідуюча міським методичним кабінетом управління освіти і науки Бориспільської міської ради, кандидат педагогічних наук, вчитель вищої категорії;
  • Литвин Володимир Миколайович, заступник директора Бориспільського державного історичного музею з наукової роботи, член Національної спілки краєзнавців України;
  • Дідух Світлана Анатоліївна, поетеса, переможець Всеукраїнського конкурсу молодих літераторів «Гранослов – 2004» та Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова», авторка трьох поетичних збірок «Моя зоря», «Дівчинка з дорослими очима», «Душа епохи молодість».

Про дитячі та юнацькі роки та трагічно обірване життя й нереалізований талант Григорія Тименка, поета, доля і творчість якого є малознаною українському читацькому загалу, розповіла директор Будинку дитячої та юнацької творчості – Тименко Наталія Іванівна.

Володимир Литвин з особливою цікавістю до творчості поета презентував книгу Григорія Тименка і порівняв його мінорні поетичні рядки з творами класиків української літератури, поставивши його в один ряд з Василем Симоненком, Василем Стусом наголошуючи, що «поети пишуть сумно, бо знають правду».

А Людмила Мозгова влаштувала літературний діалог з поезіями поета, наголошуючи на сучасності його творів.

«Моя ж Вкраїна, мов стара причинна, Виходить знову з небуттям у бій. Останній бій…Тож не творіть убою, Прогнозів рій, немов цяцьки рабам. Стоїть країна на могилі Бога Й безперестанно молиться катам.»

Усіх присутніх порадували вірші Григорія Тименка у виконанні вихованців «Творчої студії «Чабрець», а особливого колориту надали музичні твори у виконанні Вероніки Гуржій та Богдана Фесенка.