Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Архів новин БДЮТ

« Повернутися до змісту архіву новин

29.04.2015

«Радість»

29 квітня о 17:30 в приміщенні будинку культури міста Борисполя відбувся звітний концерт Народного хореографічного ансамблю «Радість».

У програмі концерту українські танці, танці народів світу, сучасні та естрадні номери.

Діти ансамблю як завжди радували глядачів професійним виконанням номерів та своїми емоціями.

Глядацький зал бурхливими аплодисментами зустрічав юних танцюристів.

На святі були присутні гості, представники управляння освіти та науки та міської ради, які висловили щирі захоплення дитячою творчістю та подякували керівникам колективу Хижній Ірині Альбертівні, Мартиненко Людмилі Володимирівні, Старовойтову Василю Юрійовичу за їх роботу.

Основними глядачами та поціновувачами цього свята танцю були звичайно батьки вихованців, які висловили свою вдячність керівникам ансамблю за роки плідної праці та виховання.

Батьківський комітет подякував також дітям за чудові та запальні танці солодкими подарунками та привітав вихованок колективу з днем народження.

Ведучі Савсюк Кароліна та Бабенко Тарас теж випускники ансамблю привітали усіх зі святом Міжнародного дня танцю.

Директор Будинку дитячої та юнацької творчості Наталія Іванівна Тименко виступила з подякою, словами вдячності керівникам ансамблю та батькам вихованців за плідну співпрацю, узгодженість дій, прагнення до спільного результату у вихованні та навчанні дітей.

І відмітила що цей рік був успішним для колективу: вони підтвердили звання «Народний художній колектив», а Хижна І.А. стала переможцем обласного туру Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості».