Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Архів новин БДЮТ

« Повернутися до змісту архіву новин

12.02.2015

«Роль декоративно-вжиткового мистецтва в системі патріотичного виховання молоді»

12 лютого о 11:00 у приміщенні актової зали Будинку дитячої та юнацької творчості м. Борисполя відбувся семінар для вчителів трудового навчання та керівників гуртків декоративно-вжиткового відділу на тему: «Роль декоративно-вжиткового мистецтва в системі патріотичного виховання молоді».

Педагогічний колектив Будинку дитячої та юнацької творчості на протязі трьох років працює над методичною темою з національно-патріотичного виховання, тому назва теми семінару зумовлена не тільки сьогоденням.

В програмі семінару виступили: Заступник директора з навчальної роботи Рассоха Віталіна Володимирівна, яка зупинилась на ключових аспектах національно-патріотичного виховання в закладі, що є гармонійною складовою навчального процесу; Вергун Валентина Іванівна презентувала журнал свого гуртка народознавства «Криниця»; Лоскутова Олена Анатоліївна виступила з темою «Виховання патріотичних почуттів вихованців через народні ремесла на гуртку «Попелюшка».

Практична частина семінару була представлена майстер-класом «Сувенірні прекраси на основі ляльки-мотанки». Всі присутні вчителі та керівники гуртків долучились до виготовлення ляльки-сувеніру.