Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток «Школа Маленької Леді»

Гурток має на меті навчити дівчаток створювати різноманітні речі своїми руками, слідкувати за модою та творити свій власний стиль. «Школа Маленької Леді» - це гурток, до якого приходять маленькі дівчата, а виходять з нього впевнені у собі красуні, які володіють мистецтвом дефіле, основами макіяжу, дизайну та стилістики.
У процесі роботи  складається модель, виріб, художній образ, який побудовано з кількох частин, елементів. Цей вид діяльності сприяє концентрації уваги, розвиває конструктивне мислення, творчу уяву, художній смак через два взаємопов’язаних процеси: відтворення і творчість. Художня праця стимулює, розвиває пам’ять, активізує розумові процеси, вдосконалює трудові вміння дитини, формує культуру праці.
Програма гуртка спрямована на розвиток у вихованців творчої уяви, креативного мислення, вправ на поглиблену роботу з різноманітними матеріалами, інструментами, способами та прийомами необхідними для роботи з папером, тканиною та покидьковим матеріалами.
Програма  творчого об’єднання «Школа Маленької Леді» зорієнтована на вихованців молодшого та середнього  шкільного віку.

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Федорченко Ірина Миколаївна ЦТТК, к.9   15.00-18.00(4)          
Дубініна Наталія Анатоліївна 7   9.00-10.30(2) 14.00-15.30(2); 16.00-17.30(2)   15.30-17.00(2)