Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток народознавства "Криниця"

Народознавство – наука про походження народу (етносу), процес його розвитку, особливості традиційного побуту, матеріальної та духовної культури.

Основна мета гуртка народознавства «Криниця» – ознайомлення дітей з традиціями, звичаями, творчістю, промислами, ремеслами, мораллю та етикою українського народу, розвиток практичних навичок роботи з різноманітними матеріалами, що дає змогу виявити можливості дітей та їх природні нахили до певного виду художньої творчості, формування стійкого інтересу до творчої діяльності, виховання працелюбності, допитливості.

Зміст програми розподілено за видами художньої діяльності з урахуванням поступового розвитку учнів, відповідно до їхніх вікових особливостей і досвіду, отриманого в попередні роки на заняттях гуртка.

Основні завдання:

  • виховати свідомого українця, патріота своєї Батьківщини;
  • ознайомити дітей з багатством декоративно-вжиткового мистецтва, виховувати повагу до культурних надбань народу;
  • навчити дітей бачити красу навколишнього світу й уміти перенести її у свій побут;
  • сприяти розвитку творчої думки учня, не пригнічувати її самостійність.
Програма гуртка народознавства «Криниця» розрахована на 3 роки (144 год.) для дітей віком від 6 до 14 років, початкового та основного рівнів навчання. Заняття проводяться двічі на тиждень по 2 години. Вона дає можливість задовольнити запити дітей, стимулювати їхні нахили та здібності у різних галузях побутового рукоділля.

Протягом 3-х навчальних років діти зможуть реалізувати свої можливості, розширити кругозір, сферу спілкування, домогтися самоствердження. Протягом навчання проводяться виставки дитячих виробів, організовуються конкурси та тематичні вечори.

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Вергун Валентина Іванівна ЦТТК, к.9 10.00-13.00(4); 13.00-14.10(2); 14.20-15.50(2); 16.00-17.30(2)       13.00-14.10(2); 14.20-15.50(2); 16.00-17.30(2)