Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток німецької мови

На сучасному етапі інтеграції України до Європи особливого значення набуває вивчення сучасних європейських мов. Згідно із загальноєвропейськими рекомендаціями Ради Європи, відтепер метою є не просто вивчення будь-якої мови, а вільне спілкування нею, тобто формування в індивіда іншомовної комунікативної компетенції, що є основою комунікативного підходу до вивчення іноземних мов.

Із кожним роком дедалі більше учнів загальноосвітніх навчальних закладів вивчають німецьку мову як другу іноземну. Вивчення саме німецької як другої іноземної є доречним в Україні як європейській державі. Саме Німеччина є країною, яка в Європі пропонує найбільшу кількість освітніх і культурних програм. На користь німецької мови свідчать такі факти:

  1. Німецька мова є загальновживаною в ЄС. Німецька мова – державна для 5 країн Європи (Німеччини, Австрії, Швейцарії, Люксембурга та Ліхтенштейну). Нею розмовляють у Північній Італії, Східній Бельгії, Нідерландах, Данії та Чехії.
  2. Німеччина є найбільшою у світі країною-експортером.
  3. Щороку на книжковому ринку Німеччини з'являється понад 60 000 нових публікацій.
  4. Німецька мова є другою за вживаністю мовою науки.
  5. Той, хто вивчає німецьку, підвищує свої шанси на ринку праці.

Курс німецької мови Prima plus, за яким навчаються вихованці гуртка "Deutsch fur Jugendliche" є таким, що "говорить" мовою молоді, занурює в світ молодих людей. Він мотивує до навчання за допомогою розкриття тем, актуальних для цієї вікової групи: їх мрії, бажання, життєві плани.

  • Тексти, діалоги і фотографії, пов'язані з повсякденним життям, передають сучасний образ німецькомовних країн.
  • Завдання та вправи покращують культурне сприйняття та тренують розуміння мови.
  • Розділи самооцінки сприяють активному, незалежного навчання.
  • Друковані та цифрові компоненти Prima plus пропонують безліч оригінальних ідей для занять.

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Степанець Олена Анатоліївна онлайн   18.50-20.00(2)   18.50-20.00(2)