Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Моніторинг якості освіти Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток "Just English"

Ви хотіли б щоб у Вашої дитини перший досвід у вивченні англійської мови був незабутнім і мотивуючим? Наш курс побудований так, що ми подаруємо вашому малюку легку та цікаву англійську!

Раннє  навчання англійської мови позитивно впливає на розвиток здатності сприймання дитиною лексики, розвиток пам’яті, уяви, вольових якостей, комунікативних здібностей, забезпечує засвоєння іншомовного матеріалу та створює добрі передумови для вивчення іноземної мови у шкільному віці.

Можливість залучення ігрової діяльності у дошкільному та середньому шкільному віці створює мотивацію для вивчення іноземної мови. Дитина, якій близько п'яти років усвідомлює, що іноземна мова відрізняється від рідної. Вона сприймає пояснення рідною мовою іншомовних ситуацій, спілкується з носієм іноземної мови, поступово вчиться відповідати йому цією мовою. Для навчання дошкільників іноземної мови ми застосовуємо інтерактивні ігрові методи (дидактичні ігри), мовні (фонетичні, лексичні, граматичні), мовленнєві (аудіювання, говоріння) та комунікативні вправи. Граючись, діти легко засвоюють складні поняття, і вивчення іноземної мови перетворюється на захоплююче заняття. Дитина ознайомлюється з основами англійської мови, накопичує базовий запас слів з найближчих до її життєдіяльності тем. Діти, у яких сформовані мовні навички, вільно висловлюють свої думки, почуття, можуть розповісти про свій емоційний стан, предмети, які їх оточують.

Підліткам наш гурток допоможе підготуватися до майбутнього: оволодіти англійською та навичками, потрібними для успіху у дорослому житті.

Освітні завдання гуртка:

  • Формувати мотивацію дітей до вивчення англійської мови.
  • Розвивати комунікативні здібності бажання використовувати англійську мову, як засіб спілкування.
  • Збагачувати знання дітей про культуру англомовних країн.
  • Задовольнити природне бажання дітей розважатися (ігри як елемент навчання).

 Викладач гуртка – Дячук Владислава Олександрівна. 
Закінчила ВНЗ «Академія адвокатури України» 2014р., здобула кваліфікацію бакалавра з філології та магістра за спеціальністю «переклад»  викладач двох іноземних мов (англійська, німецька). 

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Дячук Владислава Олександрівна онлайн к.13   10.00-11.15(2); 18.30-19.45(2)     10.00-11.15(2); 18.30-19.45(2)