Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток "Юний дослідник"

Нам дуже пощастило,
Що ми живемо в епоху,
Коли можна робити відкриття

Єф.Фейнман

Керівник гуртка - Рассоха Віталіна Володимирівна. В програмі: науково-дослідна, пошукова діяльність, поширення наукових знань та їх перетворення в інструмент творчого освоєння світу. Участь в роботі Малої Академії Наук.

Метою гуртка «Юний дослідник» є формування еколого-натуралістичними засобами інтелектуального потенціалу молоді, творчих, пізнавальних здібностей у процесі пошуково-дослідницької діяльності та поглибленого вивчення природничих наук.

У програмі, крім теоретичних занять, передбачено проведення лабораторних та практичних робіт, демонстрацій, експериментів, екскурсій, польової практики, науково-практичних конференцій, вечорів, конкурсів.

Належна увага приділяється не тільки дослідницькій діяльності, польовій практиці, але й питанням, що спрямовані на формування екологічної культури особистості, ведення здорового способу життя, виховання у підростаючого покоління орієнтації на здоров'я.

Виконання науково-дослідницької роботи вимагає від вихованців не тільки якісних знань, але й проведення наукових експериментів, володіння практичними навиками дослідження, прийомами наукової праці, які вони отримують на заняттях у гуртку «Юний дослідник».

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Рассоха Віталіна Володимирівна 6   16.00-17.30(2) 16.00-18.15(3)