Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Архів новин БДЮТ

« Повернутися до змісту архіву новин

20-26.04.2020

Онлайн-челендж «Мій ековчинок, або що я зробив для своєї землі»

Вихованці БДЮТ «Дивоцвіт» та їх батьки долучились до обласного онлайн - челенджу «Мій ековчинок, або що я зробив для своєї землі», присвячений Всесвітньому дню Землі, який проходив з 20 по 26 квітня 2020 року. У челенджі взяли участь вихованці Зразкового хореографічного ансамблю «Грація», раннього естетичного розвитку дитини «Малятко», раннього розвитку дитини «Пізнайко», «Сонечко», «Мозаїка», вихованці гуртків декоративно – ужиткового відділу «Попелюшка», «Фантазія» та з вивчення англійської мови. Надіслані фото світлин підтверджують , що діти - не байдужі. Вони піклуються про чистоту навколишнього середовища, беруть участь у добрих справах та роблять особистий внесок у збереження довкілля, примноження його багатства: садять дерева, доглядають за рослинами, тваринами, прибирають та сортують сміття, листя з дерев не палять, а гілки переробляють як субстрат під рослини для збереження вологи та ін. Адже один добрий вчинок врятує світ. Діти розуміють, що Земля наш спільний дім і тільки від нас залежить його майбутнє!