Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Архів новин БДЮТ

« Повернутися до змісту архіву новин

01.12.2015

Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІД

День надії на винайдення ліків від ВІЛ інфекції відзначає людство 1 грудня.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я на планеті живе 34 млн.

ВІЛ позитивних людей та згідно останніх даних ООН 25 країн світу спромоглися скоротити кількість нових заражень у двічі.

«Час розкидати каміння, час каміння збирати…» Цей вислів к книги Екклізіаста означає,що для кожної події зверху визначено свій час.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я.

І сьогодні 1 грудня ми зібрались на центральній площі міста, ми зібрались для того, щоб нагадати один-одному про те,що небезпека нас чатує на кожному кроці!!

Нам потрібно кожну хвилину бути обережними, берегти своє здоров’я та своє життя…

Сьогодні ми нагадаємо шляхи зараження інфекцією, оберемо найкращі соціальні плакати,які ви шановні старшокласники готували та запалимо свічки і вигляді червоної стрічки, яка є символом розуміння,співчуття, солідарності з ВІЛ інфікованими та нагадування про небезпеку яка затаїлася.

Організаторами заходу є ДГО «АУС» та Благодійна організація «Червоний Хрест».

Сьогодні наша акція є маленьким кроком до втілення масштабного задуму Всесвітньої організації охорони здоров’я – побороти страшну недугу ХХІ ст.

«На даний час - ООН визнала Україну європейським лідером за кількістю ВІЛ-інфікованих»

Рушієм поширення ВІЛ-інфекції залишається споживання ін’єкційних наркотиків; проте зараз ВІЛ швидко поширюється взагалі серед молодого населення через незахищені статеві стосунки та від ВІЛ-позитивних матерів до новонароджених під час вагітності, пологів або грудному вигодовуванні.

Вісімдесят відсотків усіх інфікованих – молодь.