Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання Фінансова діяльність ОБЖД

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Архів новин БДЮТ

« Повернутися до змісту архіву новин

22.01.2015

Благодійний концерт

22 січня о 17:00 в приміщенні клубу ДПМА «Бориспіль» відбувся благодійний концерт «Ми – українці від заходу до сходу» з нагоди відзначення Дня Соборності України, під час якого проводився збір гуманітарної допомоги для дитячих садків, пологових будинків, будинків для сиріт Донецької області, а також коштів для сімей загиблих воїнів Бориспільщини. В програмі акції також був проведений телеміст: Бориспіль-Донецьк-Львів.

За час проведення заходу було зібрано 7,936 гривень, з них 2,000 гривень ЗОШ № 3, 1,500 гривень Будинок дитячої та юнацької творчості.

Даний захід відбувся з ініціативи Громадської організації «Всеукраїнське Діло» та Будинку дитячої та юнацької творчості міста Борисполя.

Вся концертна програма підтвердила назву заходу «Ми українці від заходу до сходу». В ній органічно поєднались народні танці Закарпаття і Полісся, ліричний європейський вальс, українська та російська народні пісні, танець американських ковбоїв і славнозвісний «Козацький».

Вона мала патріотичний зміст і кожною піснею, кожним виступом закликала усіх присутніх до єднання, розуміння, співпереживання.

Пісня «Повертайся живим» у виконанні Зразкового художнього колективу вокального ансамблю «Веселочка» викликала почуття тривоги та жалю за нашими батьками, синами, братами, які героїчно захищають нашу державу. А пісня «Наша земля – Україна», яка стала фінальною крапкою концерту, підтвердила незламність, велич нашого народу, нашої України.

Концертну програму підготували творчі колективи
Будинку дитячої та юнацької творчості:


1.Зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Веселочка» - керівники Вікторія Крастиченко, Олена Вишняк, Євгенія Бурчак
2.Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Грація» - керівники Наталія Пилипчук, Анна Пилипчук
3.Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Радість» -  керівники Ірина Хижна та Людмила Мартиненко
4.Творча студія «Чабрець» - керівник Наталія Тименко.

«Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе, Соборну і єдину

І нам твою історію творить!»